Перейти до вмісту

Притча про те, як Бог створював жінку. Жінка і справді дивна!

Коли Бог створював жінку, він працював пізно на 6й день. До нього зайшов ангел і спитав: “Навіщо ти витрачаєш так багато часу на це?”

Господь відповів: “Подивися на всі специфікації, які я повинен виконати, щоб зробити її. Вона повинна легко миєтися, але не з пластмаси, мати більше 200 рухаючих частин і в той же час граціозно рухатися. Повинна виліковувати себе, коли вона хвора. Працювати по 18 годин на добу. У неї має бути тільки дві руки, але вона повинна вміти обійняти відразу декілька дітей, і вміти обійняти так, щоб пройшов будь-який біль, будь то поранене коліно або душа”.

Ангел був вражений: “А це стандартна модель? Це ж неможливо! Занадто багато роботи на один день. Відклади її на потім”.

“Ні” – сказав Господь, “Я закінчу її сьогодні, і вона буде моєю улюбленицею”.

Ангел підійшов ближче і доторкнувся до жінки. “Господь, але вона така м’яка!”

“Так, вона м’яка, але я також зробив її сильною. Ти і уявити собі не можеш, що вона може витримати і подолати. Вона виглядає тендітною, але в ній величезна міць. ”

“А думати вона може?” – запитав ангел.

Читайте також:Корисний та смачний десерт. Гарбузово – сирна запіканка.

Господь відповів: “Вона може не тільки думати, але і переконувати”.

Ангел доторкнувся до щоки жінки. “Господь, здається, вона у тебе вийшла бракована – вона протікає”.

“Ні, вона не бракована” – поправив ангела, Бог, “Це сльози”.

“Для чого вони?” – запитав ангел.

“Вони висловлюють її тугу, її любов, її самотність, її страждання та її гордість”.

Ангел був дійсно вражений. “Господь, ти геній! Ти про все подумав. Жінка і справді дивна!”

“О, так”, – сказав Бог. “У неї є сили, які можуть здивувати чоловіка. Вона може сміятися, коли їй хочеться плакати. Вона може посміхатися, коли їй страшно. Вона буде допомагати іншому, коли їй самій потрібна допомога. Один лише її погляд здатний зробити те, що чоловікові не під силу…”

Ангел не міг вимовити ні слова і стояв зачарований.

Потім Господь зітхнув: “Але є в ній одна річ, яка зовсім не така. Один недолік, який, якщо вона сама не виправить, може зіпсувати їй життя”.

“Що ж це?”, – запитав Ангел.

“Вона не знає собі ціну”, – відповів Бог.

Мораль: завжди, при будь – яких обставинах потрібно любити  поважати себе. Ти в себе одна. Без жінки не було б нічого красивого на цьому світі. Багато функцій виконує саме людина жіночої статі. Вона, як ніхто може забезпечити сім’ї затишок, любов, красоту, доброту, чесність та опіку. Але трапляється таке, що не цінують цього великого труда. І якщо кожна жінка не буде знати собі ціни, тоді і до неї будуть ставитись неважливо. Як ви ставитесь до себе так і інші будуть ставитись до вас.