Перейти до вмісту

Привела у дім свою подругу, а натомість побачила флірт у сторону мого чоловіка – такого, я точно не очікувала від неї та мій чоловік поставив її на місце

Я живу з чоловіком у області і тут моя подруга попросилаcя пожити у нас бо вона живе за містом. Щоб не тратити кошти на житло вибрала зручний собі варіант.

Я не дуже рада була її проханню адже ми живемо в однокімнатній квартирі та і відмовити не змогла їй. Адже моя мати добре дружить з її батьками.

Гаразд … Значить, заїхала вона до нас. Я відразу звернула увагу – вона навіть по квартирі ходила в джинсах, в блузці з нескромним верхом …

Все намальована та нічого допомагала мені по дому на той час я була при надії.

Постійно залишалася вдома, коли у мого чоловіка був вихідний. Жила так три тижні з нами, у мене вже нерви були на межі, а одного разу я побачила те, що мене заставило злитися.

Лягли спати. Чоловік ще на кухні сидів, дивився щось по роботі в комп’ютері. Мені не спалося, а вона мабуть, подумала, що я вже сплю…

Я бачу, а вона в короткій піжамі пішла на кухні і вертиться коло мого Андрія.

Прийшла на кухню вона, і сіла прямо на стіл перед моїм чоловіком. Він їй: «Не спиться?» Вона: «Тобі теж».

Читайте також: Мати відмовилася у пологовому від дочки бо та була з особливою незначною вадою

«Ти ж хотів, щоб я прийшла, правда?» Мій чоловік: «Тобто? ..» Вона: «Та нічого прикидатися то, твоя жінка спить, не хвилюйся, вона і не почує нічого. Я зараз … » Вона з цими словами встала і закрила двері.

І тут я зрозуміла, що треба щось робити з Анею. Мій чоловік відкрив двері на кухні та виставив Аню за руку геть і стиха став їй вимовляти: «Ти з глузду з’їхала ? Хто тобі сказав, що мені це потрібно? В мене є дружина! Ти зараз же збираєш свої речі і їдеш».

Вона була шокована, як побачила мене у коридорі. Вона побіліла аж. Чоловік пішов, включив світло, взяв сумку подруги і став скидати в неї її речі. Подруга в тій же сорочці: «Легше, Андрій ти не так мене зрозумів …».

Андрій взяв її сумку, потім її за руку та виставив за двері. Потім чоловік мені сказав грубим тоном: «Ще надумаєш своїх подруг у нас поселити, попередь мене, щоб я заздалегідь з’їхав».

Я відповіла: «Ні вже, більше жодної подруги у нас ніколи не буде!»

Зараз у нас все добре з Анею не спілкуюся дуже соромно за неї перед Андрієм. А чоловік у мене молодець я рада, що він так вчинив.