Перейти до вмісту

Признаки того, що ваш чоловік аб”юзер

– Нездорова ревність

Ревність, не є признаком любові. Коли вас ревнують до всього, що рухається: до знайомих, до друзів, до своїх фантазій, то тут уже пахне тотальним контролем і ” клінікою”.

– Страх

Чоловік повинен викликати у вас відчуття надійності і безпеки, в жодному разі не відчуття страху. Навіть, якщо вам знається, що ” вам здається” , це не так. Інтуїція сильна навіть у наляканих жінок. Якщо чоловік намагається принизити вас, або налякати, то такі стосунки краще закінчити. І чим скорше, тим краще.

– Образи

Ви повинні розуміти, що будь- які принизливі слова, навіть якщо вони ніби то у жарт, несуть в собі мету зачіпити і образити. Якщо ви обуритесь, то чоловік, скоріше за все, буде старатися себе вигородити. В такому випадку він скаже, що ви надто образлива і на деякі речі треба дивитися простіше. У будь- якому випадку, ви повинні звернути увагу на таке відношення.

– Заборони на спілкування з друзями

Якщо чоловік забороняє вам спілкуватися з вашими подругами, яких ви знали до знайомства з ним, він бажає бачити вас своєю власністю. Тому він всіляко старається обмежити вплив чужих людей на вас. Чоловік не хоче зрозуміти, що крім нього, у вас є друзі, рідні та колеги.

Читайте також: Чому треба жинитися, коли у тебе нічого немає?

– Покарання за час, проведений без нього

Така поведінка підходить чоловікам, які так само забороняють жінкам, зустрічатися з іншими людьми. Якщо ви на декілька годин йдете на зустріч і робите це без згоди свого партнера, то на вас чекає покарання.

Велика ймовірність, що чоловік у такому випадку буде кричати на вас, погрожувати , що прийматиме більш дієві методи, включаючи фізичну силу.

– Алкоголь, наркотики і друга залежність

Алкоголь і наркотики- часті супутники жорстоких чоловіків. В результаті ви отримуєте, не просто тирана, а тварину- безвідповідальну, жорстоку, яка уже немає людського обличчя.

– Фізичне насильство

Це напевне, саме найгірше, що може бути у відносинах. Якщо чоловік проявляє агресію, то з часом вона переростає у побої. Якщо він може принизити вас словом, то що йому мішає підняти на вас руку?

– Контроль жінки власними емоціями 

Іншими словами, ваш чоловік маніпулятор, причому  талановитий. До прикладу, якщо ви з ним не згодні, він демонструє ображене обличчя і погрожує вам розірвати стосунки. Щоб покарати вас. Він буде викликати у вас почуття вини, щоб відстояти власну позицію.