Перейти до вмісту

Психологи виділяють окремі типи людей з якими не получиться побудувати щасливі стосунки

Створюючи сім’ю, усі закохані хочуть, щоб стосунки були довгими та щасливими. Але не всі здатні побудувати такі стосунки.

Психологи виділяють декілька типів людей з якими не получиться побудувати щасливі стосунки.

 – Недовірливі

Люди, які конторолюють кожний ваш крок та часто телефонують, щоб запитати, де ви та з ким, а потім влаштовують скандал, бо ви поговорили з співробітником. Ці ревнивці ніколи не залишають свою половинку у спокої, тому їм скоро це набридне.

 – Брехуни

Таких людей варто обходити стороною, вони можуть брихати вам з першої зустрічі. А потім це буде стосуватися, де та з ким вони були. Такі стосунки призведуть до зради.

Читайте також: Негативні сторони знаків Гороскопу: на яку підлість вони спроможні

 – Вічно незадоволений критик

Такі люди завжди знайдуть причину подратувати людину, ніби вона щось не правильно робить від дрібниць до чогось серйозного. З часом партнеру набридне таке ставлення і він припинить такі стосунки.

– Люди, які багато драматизують

У таких людей життя – це суцільна трагедія. Щоб партнер не зробив для них це стане трагедією, навіть якщо це просто не помита кружка. У стосунках, таких людей не можливо терпіти.

 – Кар’єрні гіганти

Це ті люди, які більшу частину свого часу проводять на роботі та навіть не тому, що мають щось важливе зробити, а тому що, на першому місці для них завжди буде робота.

 – Протилежності

Ніколи щасливого життя не буде у людей з абсолютно різними поглядами та храктерами. Можливо, перший час їм буде подобатися їх різниця, але з часом один з них буде змушений поступатися власним принципам та поглядам, а якщо цього не буде, то у пари будуть постійні сварки.

  – Самозакохані

Такі люди готові приймати тільки чиєсь кохання та підтримку, але не можуть відповісти взаємністю. Вони думають, що і не повинні, того що їх партнер і так має бути вдячний за їх присутність. У таких стосунках дуже часто наступає розчарування і вони закінчуються.

– Люди, які шукають вигоду

Це ті люди, які будуть розповідати половинці про свої проблеми й спочатку натякати, а потім прямо казати, що потрібні гроші чи зв’язки. Спочатку партнеру подобається бути корисним, але потім стає зрозумілим, що його/її  використовують.