Перейти до вмісту

Путін готує нову мобілізацію в Росії

Війна, яку розв’язав президент Росії проти України, приносить великі проблеми і збитки самій РФ. В першу чергу це на собі кожен день відчувають прості росіяни.

Днями Путін підписав новий указ про підготовку до мобілізації. Тільки в рамках цієї мобілізації відправляти на війну нікого не будуть. Завдання тут інші, йдеться в сюжеті проекту FreeДом.

Як зазначає військовий експерт Олег Жданов, у РФ не вистачає трудових ресурсів, техніки та комплектуючих для її ремонту. Тому в Росії вирішили підписати указ про технічну мобілізацію, що підприємства будуть зобов’язані виконувати держоборонзамовлення, набирати персонал для цього, організовувати цілодобову роботу для виконання державного замовлення.

Читайте також «Коли миєш горнятко – мий горнятко»

Це стосується як державних, так і приватних підприємств. Вони повинні будуть ремонтувати техніку, яка надходить з місць зберігання і безпосередньо із зони бойових дій.

“РФ нарешті зрозуміла, що війна – це не прогулянка і що легкої війни в Україні не буде”, — говорить експерт.

Жданов каже, коли на прийманні заводу стоїть ешелон з розбитою технікою, то тепер організовувати робочі місця, переводити на тризмінну роботу і викликати людей з відпустки, працювати у вихідні та святкові дні, знайти гроші на покупку комплектуючих і самих комплектуючих складно. Тобто це складно робити заднім числом.

Також днями в Держдумі РФ запропонували укладати контракт у ЗС РФ і Нацгвардії з випускниками шкіл, які по суті не мають досвіду військової служби. Таким чином Кремль зможе поповнити бойовий склад російської армії.