Раніше, коли ми тільки одружитися, я не надавала значення цьому, оскільки грошей вистачало. Але тепер ми стали заробляти менше.

Чоловік витрачає всі зароблені гроші на свої захоплення, а його маман, моя свекруха, його в цьому підтримує і захищає! Ну хіба це нормально – купувати вудочку за сорок тисяч гривень, коли в мене всього одні теплі колготки і других я собі дозволити не можу!

Почну відразу з головного: чоловік витрачає всі зароблені гроші на свої захоплення. А їх у чоловіка дуже багато: полювання, риболовля, філателія і ігрові приставки.

Читайте також За сім місяців до появи дітей мене кинув хлопець.

Раніше, коли ми тільки одружитися, я не надавала значення цьому, оскільки грошей вистачало. Але тепер ми стали заробляти менше. Мене перестали смикати по вихідним, а чоловікові порізали вдвічі заробітну плату.
Але забаганки у коханого не зменшуються – навіть навпаки, зростають! Нещодавно прикупив стареньку приставку Атарі з іграми та вудку майже за 40 000 гривень. Я навіть не знаю, що повинна вміти вудка за такі гроші – як мінімум ще й обробляти рибу і готувати її!

Дивно, що чоловіка не бентежить те, що живемо ми на мою заробітну плату. Свою він витрачає виключно на свої розваги. А найприкріше, що його пыдтримує його маман, моя свекруха. Я ій одного разу пожалілася, розповіла, що гроші йдуть на його забаганки, а не на родину, що це не правильно, адже ми ще й дитинку скоро народити плануємо!
А вона мені:
– Мій син має право на захоплення, він різностороння людина! Витрачає гроші, які сам заробляє, то які в тебе претензії? А те, що ми на мою зарплату вдягаємося, харчуємося, комунальні платимо – то нічого?..

 

Я все розумію – у кожного має бути хобі, захоплення… Але не на шкоду самій родині!.. Ну хіба це нормально – купувати вудочку за  сорок тисяч гривень, коли в мене всього одні теплі колготки і других я собі дозволити не можу!
Постійно сваримося. Чоловік сказав, що я “меркантильна зараза”. Але чи так це? Чи дійсно я меркантильна?