Перейти до вмісту

Рани чоловіка швидко зажили, але пам’ять так і не повернулася. Він разом з бабусею зверталися в поліцію, клеїв оголошення, але все було марно. Ніхто і не відгукнувся.

Василь їхав додому і боявся. Він боявся побачити свою дружину, яку стільки років не бачив. Десять років, цілих десять років …. Тоді, він був іншою людиною, але про це він згадав тільки зараз.

Рівно десять років тому, Василь вирішив поїхати на заробітки, щоб мати дитину. Так, саме дитину. Адже природним шляхом йому з дружиною не вдавалося це зробити, тому їй рекомендували процедуру ЕКО. Але, на жаль, безкоштовна спроба не закінчилася успіхом. Довелося збирати гроші на другу спробу.

Василь добре пам’ятав, як сідав в поїзд. А після того, нічого не пам’ятав, що ж було далі …?

Після того, він став тихим і мовчазним Колею. Його знайшли біля рейок станції, з побитою головою. Він не пам’ятав абсолютно нічого

Читайте також Її дoчкa Нaдiйкa, мaлeнькe янгoляткo, якe тaк дoвгo бoрoлoся зa життя, пoлeтiлo нa нeбeсa. Пiсля цiєї стрaшнoї трaгeдiї Iннa 3 днi нe мoглa нi їсти, нi спaти.

Одна дуже хороша стара жінка вирішила взяти його до себе. Вона дбала про нього так як за своїм сином. Адже сама недавно втратила близьку людину. І віддавала всю любов і турботу Василю. Назвала вона його Колею.

Рани Колі швидко зажили, але пам’ять так і не повернулася. Він разом з бабусею зверталися в поліцію, клеїв оголошення, але все було марно. Ніхто і не відгукнувся.

Так і прожив Коля в прийомної матері цілих десять років.

У нього при собі не було ніяких документів, тому влаштуватися на роботу йому було практично неможливо. Але сильні робочі руки ще нікому не заважали. Тому, для нього знайшовся роботодавець.

Після одного неприватного випадку на будівництві, Коля згадав, що насправді він Василь. Він згадав дружину, будинок. “Вона напевно вийшла заміж давно”, – подумав чоловік. Але знав, що йому обов’язково треба буде повернутися на батьківщину.

Коли Василь постукав у двері свого будинку, йому відкрила дружина. Вона відразу втратила свідомість. Прийти в себе їй допомогли троє дітей-підлітків.

“Все ж вийшла заміж вдруге …» – подумав Василь.

Коли жінка з’ясувала страшну правду про зникнення чоловіка, вона зробила йому шокуюче зізнання. Її троє дітей – це і його теж!

Але як? Його не було цілих десять років.

Тоді, жінка розповіла, що насправді вона скористалася його генетичним матеріалом, який він заморожував для ЕКО. І їй це вдалося.

Василь довго плакав. Він був настільки радий, що все так сталося. Він залишився зі своєю новою сім’єю. Забрав до себе названу маму і влаштувався на іншу роботу.

А дружина його ніяк не могла не заспокоїти своє серце, коли він йшов на роботу. Все боялася, що знову пропаде він, загубиться. І видихала з полегшенням, коли повертався.