Перейти до вмісту

Речі, які треба говорити чоловіку, за для того щоб мати щасливу сім”ю.

Речі, які треба говорити чоловіку, за для того щоб мати щасливу сім”ю.

 

Речі, які ваш чоловік хоче почути, щоб краще зрозуміти вас.

Обійми мене

Уявіть собі сцену: дівчина пригорталася все ближче і ближче, шепчучи зніяковіло: „мені холодно…“. Він натомість відповідає: „То вдягни кофтину“. Якщо вона сказала б „обійми мене“, то обійняв би. Так, він вирішив її проблему, хоча дівчина просто хотіла фізичної близькості. Обійми допомагають завжди.

Завтра мій день народження

Ти ж знаєш, що він забуде. Він пам’ятає купу інших речей, якими ти не засмічуєш собі голову, але дати днів народження — ні. Замість того, щоб гірко себе гризти, що й цього року забуде, краще просто сказати про те, що б ти хотіли.

Я боюся

Дуже часто приховую перед ним свої страхи, щоб не розповідати йому про свої переживання. Хоча це цінна інформація, щоб пізнати один одного. Говорячи про свої проблеми, даєш йому шанс допомогти і зрозуміти твою поведінку, чи навіть захистити від якогось страху.

Тут і зараз

Чітко висловлюй свої бажання і потреби. По-перше, так уникнете взаємного розчарування, по-друге, маєте можливість побудувати власний світ, по-третє, прагнення досконалості ніколи не закінчується, тому мусите багато практикувати та обговорювати.

Не роби так

Наприклад, запросив колегу на каву і не задзвонив, щоб попередити, тож він прийшов несподівано, коли вдома неприбрано.

Звичайно, можеш нарікати на себе, бо ставиш надто високі вимоги до чистоти в будинку, а можеш чітко сказати: „Не роби цього. Я не люблю незаплановані візити. Наступного разу попередь мене завчасно“. Будь переконана, що надалі він не робитиме цього.

Читайте також: Дівчина пішла до ворожки і, добре заплативши їй, попросила розлучити закоханих.

Хочу це

Не говориш про свої мрії, як і про побоювання та переживання, щоб його не стресувати (особливо, якщо їх реалізація вимагає фінансових витрат).

І це — помилка: мрії багато говорять про тебе. Крім того, цілком можливо, що багато бажань і прагнень у вас — спільні, або, що не менш важливо, — повністю суперечать один одному. Зрештою, ви повинні знати про це.

Мені подобається це

Якщо тобі подобається те , що він робить, — ти маєш сказати про це. Навіть якщо це та ж сама суботня кава в ліжко — подякуй йому. Тебе теж втішить його вдячність за звичайні, повсякденні речі.

 

Основою успішних, щасливих стосунків є довіра. Одного разу ти повірила йому настільки, що пообіцяла провести з ним решту свого життя. Ось чому маєш розуміти, що краще сказати, ніж не сказати. Не зранити, не звинувачувати, не порівнювати, а ще раз просити, вибачитись і подякувати.