Перейти до вмісту

Речі з негативною енергетикою, які заважають вам розбагатіти та стати успішними

Ми розкажемо вам про речі, які здатні блокувати від вас грошову енергетику:

– Обноски

Чужий одяг та речі, пробивають величезний пролом у вашій енергетиці. Усі предмет мають властивість записувати емоції, проблеми та хвилювання свого власника. Тому краще не приносити у свій будинок предмети, які належали іншій людині.

 – Речі, які навіюють погані спогади

Майже у всіх людей протягом життя бувають, як злети, так і падіння, пам’ять про яких притупляється. Але тільки не у речей. Саме вони зберігають всі переживання і притягують схожі події. Іншими словами, вони буквально змушують вас, проти волі, повернуться до тих моментів, які ви пережили. Це може бути, як радість, так і розчарування.

– Речі певних кольорів

Не використовуйте чорні, сірі та білі відтінки, адже вони занурюють вас у вир сірості, вогкості, зневіри й убогості. Успішні люди намагаються розбавляти свій інтер’єр та гардероб яскравими кольорами.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, яких інтуїція ніколи не підводить

  – Речі людини, яка померла

Речі покійного часто блокують енерго-інформаційні потоки. Якщо у домі багато таких речей, тому нема чого чекати ніякої радості та грошового достатку. Ви свідомо притягуєте до себе розорення та чорну смугу.

 – Відколи та порвані речі

Не варто зберігати предмети, які уже давно своє відслужили. Ви ризикуєте заплатити власним успіхом. Через відколи на речах у ваше життя просочується негативна енергетика, від якої позбутися практично неможливо. Ось саме вона і запускає незворотний процес безгрошів’я.