Астрологія

Ревність усіх знаків Зодіаку

Овен

Імпульсивність овній просто зашкалює  їх стихія вогонь. Вони є ревниві, але без підстави не будуть чіплятися, їм потрібні вагомі причини щоб ревнувати. Якщо ви все ж таки дали підстави для ревності і Овен розізлився тоді поясніть ситуацію так, щоб він зрозумів що ви любите та бажаєте тільки його. З цими знаками треба бути обережними, оскільки ревність може змусити їх мстити.

Телець

Особистості під цим знаком доволі спокійні, яких вивести з себе не так легко, но ревність їх зашкалює. Якщо Овен проявляє свою ревність емоційно то Телець просто спокійно за всім спостерігати. На вигляд все спокійно ви і не помітите, що в середині справжнє торнадо. Краще не давати ніяких приводів ревнувати, бо Телець може в вас розчаруватися і довіру назад вже можливо і не повернете.

Близнюки

Цей знак важко змусити ревнувати, тому що це дві особистості в одній людині. Якщо вони побачать флірт свого партнера з іншим вони обернуться і підуть на зустріч іншим пригодам. Вони здатні ревнувати, але серйозно цю ситуацію вони не сприймають.

Рак

Для Раків – головне це стосунки щирі та міцні. Їхні відносини не можуть бути без ревності, свою кохану людину вони будуть оберігати як за камінною стіною. Інтуїція цих знаків не найнижчому рівні, вони відчувають чи партнер фліртує на стороні чи ні. Тож не варто жартувати та давати приводи для ревності. Краще показуйте своє кохання і Раки вам за це віддячать.

Лев

Леви вважають, що крім них ви не маєте помічати інших, вони непередбачувані в стосунках. Ви ніколи не можете знати що у них в душі, чи вони злі чи вони веселі. В більшості вони не помічають вашу люб’язність з іншими, але краще уникати та не наражати себе на скандал. Бо ви і не замітите як Лев обірве всі відносини за один раз може вирішити, що ви не варті його любові.

Діва

В житті цих знаків ревнощам немає місця у них все чітко і ясно. Та не виключено, що Діва вам влаштовує тест-випробування, і якщо ви його провалите тоді вам не по-дорозі з ними.  Та іноді ревності в стосунки Діва може додати, щоб відносини не здавалися досить нудними.

Читайте також: Ми те, що ми думаємо. Історія, яка змусить вас думати зовсім по-іншому

Терези

Для Терезів ревність, яка розбавляє їм нудьгу. Вони завжди в комусь сумніваються. Їхній мінус вони все шукають на пустому місці сварку та ревнуватимуть за будь-якої дурниці та з часом вони зрозуміють, що не варто тратити свою енергію на це все, і будуть вас любити як і все. Без ревності їм нудно.

Скорпіон

Знайомтеся це – найревнивіший знак його не варто злити бо тоді, якщо у вас немає ворога тоді він у вас буде. Якщо ви хоч раз дали підставу, для ревності то все він буде це пам’ятати до кінця життя, він буде вас вистежувати його життя ніби шпигунський фільм. Краще будьте обережними і не давайте серйозних причин ревнувати це для вашого ж блага.

Стрілець

Це прямі люди, які завжди висловлюють свої бажання цей знак сам ще не знає чи він ревнивий чи ні.  Їм комфортно з тими партнерами, які теж такі по душі як і вони без ревності будь-які питання вони вирішують одразу. Якщо і ревність проявиться то ви все вирішите одразу без будь-яких скритих питань.

Козеріг

Козероги це – трудоголіки, їм часу на ревність зовсім не вистачає. Та на відміну від Дів вони все, що їх не влаштовує в житті викидають з нього. Якщо ви хочете, щоб Козеріг почав більше вас ревнувати то краще цього не робіть тому, що він скоріше за все розчарується у ваших стосунках і все, що було раніше вам дуже важко вдасться повертати.

Водолій

Для Водолія ревність досить близька дія. Якщо відносини для нього важливі то він буде старатися привертати увагу до себе досить часто, спеціально фліртувати до інших, щоб заставити партнера ревнувати. Одноманітність для нього досить скучно такі відносини йому підходять де є ревність та емоції. Та якщо ж стосунки для нього нічого не означають то це йому на руку ревність найкращий спосіб, щоб закінчити ці відносини.

Риби

Цей знак досить емоційний краще не давати поводу для ревності, бо вони вам потім це будуть згадувати досить довго не зважаючи, що у вас все гаразд у відносинах. Цим знакам інколи хочеться театру та кіно, вони люблять страждати це їхня така фішка. Інколи кажіть їм компліменти та про свої відчуття.