Перейти до вмісту

Рідні мене засуджують, кажуть, що це не причина того, щоб виселяти дітей, невістки ще гіршими можуть бути. Однак я вирішила для себе, що краще нехай вони живуть окремо і наші стосунки з невісткою залишаться нормальними.

Коли діти були ще зовсім маленькі чоловік покинув нас та пішов до іншої жінки. Виховувала сина й донькуя сама. Хоча чоловік з нами не проживав, але про дітей не забував. Син уже одружився ти роки тому з Ірою, а донька – поїхала в закордон на навчання. Син з невісткою орендували квартиру в столиці, бо там мають роботу, а я проживаю в передмісті столиці. От нещодавно вони назбирали грошей та купили квартиру й почали робити в ній ремонт. Грошей їм ні на що не вистачає, що виплачують позику на квартиру, тому ми разом прийняли рішення, шоб Андрій з Ірою пожили в мене.

Адже так вони зможуть зекономити, і зробити емонт у власній квартирі. До столиці доїхати від мене можна без проблем, тому вони і далі продовжують працювати, де і до цього. Вранці прокидаються, збираються на роботу, приїжджають пізно ввечері. Нічого мені не допомагали вдома, але я і сама справляюся. Нещодавно невістку перевели на віддалену роботу, тому зараз вона працює з дому.

Читайте також: Рецепт приготування кролика в вершково-гірчичному соусі

Сама я працюю в школі виховатилем. Минулого тижня прийшла з роботи раніше, зайшла додому і спочатку здалося, що вдома нікого немає, а двері не замкнені. Коли я пройшла далі в квартиру, то побачила невістку у ванній кімнаті. Вона сиділа з рушником на голові, а ноги опустила в кухонну миску, в якій я роблю їсти. Каже, що робить педикюр. Я їй принесла тазик, він там трохи тріснутий, якраз не шкода, а вона мені:

– Маріє Петрівно, тазик же тріснутий, а у вас іншої миски нема. Чого ж ви такі злі?

Я аж почервоніла від злості, Іра неодноразово бачила, що я в тій мисці замішую тісто, от нашо було таке робити? Їй самій не огидно? До того ж це моя квартира, якщо їй щось не вистачає, нехай піде собі і придбає.

Нещодавно син з невісткою знову переїхали на орендовану квартиру, не пройшли ми з невісткою випробування тими тазиком, мискою і педикюром.

Рідні мене засуджують, кажуть, що це не причина того, щоб виселяти дітей, невістки ще гіршими можуть бути. Однак я вирішила для себе, що краще нехай вони живуть окремо і наші стосунки з невісткою залишаться нормальними.