Перейти до вмісту

Рік тому моя сестра почала зустрічатись з хлопцем.

Рік тому моя сестра почала зустрічатись з хлопцем. Проводити час разом ми стали значно рідше, хоча жили в одній квартирі. Я не могла вже слухати одні й ті ж самі розповіді про її Миколу. Одного разу надійшло від неї повідомлення: “Ми починаємо жити разом”. Я навіть не здивувалась. Почала при мені швиденько збирати речі. Звичайно, а чому б не з’їхатися, якщо бабусина квартира стоїть без діла. Але Микола відзначився: кожного місяця почав віддавати моїй мамі гроші, типу за оренду.

Сторінка моєї сестри перетворилась на любовний блог.

Читайте також Невістці нічого ніколи не підходило, їй було всього мало.

В нашому домі тепер почали готувати улюблені страви Миколи, а раптом він прийде голодний? Про нього говорили цілодобово. Який він хороший хлопець, як вправно водить машину, ремонтує розетки, достатньо заробляє. Складалось враження, що моя сім’я вступила в фан-клуб.

А недавно, Миколі знадобилися терміново гроші в борг. Сестра й мама швиденько позичили, навіть не питались навіщо. Не можна ж відмовляти майбутньому зятеві.

Десь в думках, я махала Миколі рукою й готувала моїй сестрі та мамі носові хустинки. Складалось враження, що він добре втерся в довіру, попросив гроші у борг й скоро пропаде. Але не в його випадку. Микола навіть тут все зробив дуже гарно: гроші всі до копійки повернув, навіть з відсотками. Справа, в яку вклав Микола, різко почала приносити прибуток. Згодом він зробив пропозицію моїй сестрі. Мама завела розмову про те, що потрібно бабусину квартиру, на наречену переписати.

Але й тут Микола не погодився. Він сказав, що квартира – це турбота виключно чоловіка, що він перестане себе поважати, якщо буде жити на території своєї дружини. Тоді Микола вирішив принести моїй мамі гроші за бабусину квартиру.

Після того, як зіграли весілля, оформили договір купівлі-продажу. Половину коштів мама витратила на те, що купити мені квартиру-студію. Скоро я буду мати своє власне житло, а Миколу буду згадувати добрим словом: “Дякую тобі. Ти справді чудовий”. Можливо і я вступлю скоро в його фан-клуб.