Перейти до вмісту

Росія вже програла viйну – Блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен вкотре запевнив, що Вашингтон продовжуватиме підтримку України у протистоянні російській агресії, а Росія вже програла у розв’язаній нею viйні.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це Блінкен заявив на прес-конференції у Берліні у п’ятницю.

“Українці обороняються з неймовірною відвагою, а Росія вже програла. Метою Путіна, як він сам казав, було знищення України як незалежної та суверенної країни. Ця мета зазнала невдачі. Суверенна та незалежна Україна існуватиме довше, ніж житиме Путін”, – заявив він.

Крім того, Блінкен підкреслив, що Росія, незважаючи на досягнення певних успіхів на Донбасі, далека від вирішальної перемоги, а досягнення, які вона вже має, коштували їй надзвичайно високу ціну.

 

 

Читайте також: Як за ресторанним рецептом приготувати пишні та ніжні сирники на сніданок

 

“За повідомленнями, з початку вторгнення загинули або зазнали поранень десятки тисяч російських військових. Росія продовжує втрачати танки, авіацію, бронетехніку у великих кількостях”, – зазначив держсекретар США.

Він додав, що навіть у разі подальшого наступу Росія займе повністю зруйновані нею ж міста, а українські військові відійдуть на укріпленіші позиції, де зможуть ефективно оборонятися.

“Наша розвідка повідомляє, що російські війська й надалі страждають від низького бойового духу, високого рівня смертності, проблем з технікою та керівництва, яке відмовляється повідомляти їм про реальний стан справ на полі бою”, – наголосив Блінкен.