Перейти до вмісту

Розлучатись з ним я не хочу, але і жити так теж не має вже сил.

З часом, коли діти підросли – я пішла працювати продавчинею в магазині. А так як мій чоловік добре заробляв і ще в мене була непогана заробітна плата, то ми могли дозволити дітям більше ніж інші. Також ми часто робили дома ремонти.

Чоловік мій почав весь час казати, що як тільки йому виповниться п’ятдесят – Іван вийде на пенсію. І коли йому нарешті виповнилось завітних п’ятдесят він знову заявив про це. Але йому ніхто не повірив. А Іван знаєте, що зробив? Він справді звільнився та пішов на пенсію.

Читайте також Знайома розповіла, що зрозуміла, що життя після пенсії є і дуже цікаве.

Зараз вже рік як Іван вийшов на пенсію і це просто дурдом. Я скоро з ним з розуму зійду. Мало не щодня ми сваримось через його дурні придирки. А потім він захопився комп’ютерними іграми. Добре, що він хоча б літом на риболовлю ходить або в гараж до друзяк своїх. А весь інший час він просто сидить дома.

Знаєте, я пробувала, намагалась, вмовляла його піти на роботу, але Іван впертий баран, який нікого не слухає, та буває здається, що взагалі не чує. Діло не в грошах, чоловік має хорошу пенсію та й я працюю на пів ставки. Справа в тому, що Іван звик завжди щось робити, а тепер на пенсії просто дуріє по маленьку. Ніби з розуму сходить.

Його нервує абсолютно все. І я «зі своїми серіалами» в тому числі. А мене в той же ж момент бісять його комп’ютерні ігри. Щоб відволіктись від всіх цих щоденних чвар я вирішила почати вишивати, але і це моє заняття його почало бісити.

Я вже не витримую цього всього. Щоденні чвари погано впливають як на моє здоров’я так і на здоров’я чоловіка.