Перейти до вмісту

Розмалюйте писанки на Великдень за новою технікою фарбування.

Свято Світлого Великодня стає все ближче.  Крім пасок, невід’ємний атрибут цього свята — це, звичайно, барвисті писанки. Хочете прикрасити свій святковий стіл, а заодно здивувати всіх домочадців і гостей? Тоді розфарбуйте великодні яйця по техніці Grace-Ebru Art — це дуже красиво і при тому зовсім не складно. Переваги цієї техніки в тому, що готові яйця не фарбують руки і фарба не проникає через шкаралупу.

Вам будуть потрібні:

лак для нігтів декількох кольорів;
ємність з водою;
зубочистка
Ємність для роботи варто брати ту, що після буде не шкода викинути, бо в процесі вона досить сильно забрудниться лаком для нігтів. Також діаметр обраної ємності не повинен бути занадто великим: поверхня води — робоча зона малюнка.

Підготувавши все для роботи, в центр ємності з водою по одній краплі капаємо лак, нарощуючи тим самим робочу поверхню. Дуже важливо капати наступну краплю лише тоді, коли попередня добре розійшлася. Таким чином, чергуючи кольори, створюємо заготовку з кільцями.

Потім беремо зубочистку і починаємо створювати малюнок, наприклад, квітку. Спочатку розводимо майбутні пелюстки у напрямку до краю, важливо, щоб вони не приклеїлися до стінок ємності. А потім навпаки зводимо малюнок до центру. Готовому візерунку даємо трохи закріпитися, на це буде потрібно близько 15 секунд.

Потім опускаємо варене яйце в воду з малюнком, який сам прилипне до поверхні. Поверхня яйця обов’язково повинна бути сухою, а саму роботу краще проводити в рукавичках.

Читайте також: Фінансовий успіх і нумерологія.

Ось і все, барвисті великодні писанки готові! Не бійтеся експериментувати і створювати різні малюнки в цій техніці. І навіть якщо вам здається, що щось пішло не так, не поспішайте починати малюнок знову, адже лак на воді досить податливий і ви, швидше за все, все ще зможете виправити  малюнок. Успіху Вам!