Історії

Розумна людина, яка вона?

 1. Це людина, яка навчилася слухати аніж говорити, що попало. Стала доросліша та зрозуміла, що краще вміти слухати чим говорити те, що не потрібно.

2. Її цікавлять такі речі, що не стосуються її роботи. Це говорить про великий словниковий запас слів та широкий світогляд.

3. В цієї людини всюди баланс, як і на роботі так і вдома. Насправді ми не бачимо, що відбувається за кадром, можливо їй в цьому хтось допомагає та все ж ми судимо по картинці. Ці люди дослухаються до думки суспільства, та мають певну думку на будь-яку ситуацію.

4. Вони дізнається з книг, інтернету та інших людей різні цікаві речі. Для використання в повсякденному житті. Щоб завжди бути впевненою та знати що відповісти на будь-що.

Читайте також: Спагетті в вершково-грибному соусі

5. Інколи коли є якісь не гаразди, вони ніколи не будуть плакати чи показувати це. Сильні та розумні люди не здаються і ідуть вперед та не ниють. Це не у їхньому стилі, іноді в компанії вони помічають, що вони навіть трішки розумніші, як хтось та не акцентують на цьому увагу.
Якщо людина керівник то буде намагатися підштовхувати, щоб її підлеглі були теж розумні та дружньою командою.

6. Така людина ніколи не буде хвалитися своїми досягненнями чи будь-якими фінансовими справами. Вона не показує всі свої таланти та можливості, щоб доказати щось. Вона може мати велику квартиру та ніколи цього не скажеш до поки ви самі цього не побачити.

7. Вона ніколи вас не принизить, якби це легко її не вдавалося. Розумна людина знає, що принижуючи когось то псується свій же авторитет, це тільки піде в мінус вам.

Та запам’ятайте такий розумний вислів: Якщо ви хочете бути розумними “Залишайтеся голодними. Залишайтеся дурними”.