Перейти до вмісту

Розумні люди не мстять

У певний момент життя, стикаючись з гнівом, болем і зрадою, більшість з нас всерйоз замислювалося про помсту. Однак розумні люди знають, що існують кращі варіанти відповісти кривдникові.

Справа не в тому, що вони не реагують на біль і розчарування. Просто завдяки високому рівню емоційного інтелекту ці люди здатні керувати своїми почуттями і приймати кращі рішення. Їх рішення є спільним продуктом роздумів і порад серця, але позбавлені впливу затуманюючим розум емоцій.

Спротив жадобі помсти не говорить про відмову від справедливості. З того самого моменту, як ми починаємо посилати свою позитивну або негативну енергію у Всесвіт, карма веде свій рахунок.

Читайте також На Херсонщині росгвардія захопила приміщення провайдера “Статус” і вимкнула обладнання, змушуючи керівництво підключитися до мережі в Криму.

Люди, які все своє життя несуть в світ світло, щастя і радість, в кінцевому підсумку будуть винагороджені за свій неймовірний позитив. А ті, хто приносить йому лише біль, страждання і розбиті серця, заплатять величезну ціну.

Знаючи про могутність карми, розумні люди усвідомлюють, що помста є далеко не найкращою відповіддю. І ось 7 причин, чому:

Розумні люди знають, що найкраща помста – це бути щасливими, здоровими і успішними.
Зацикленість на ненависті і гніві токсична. Ці почуття розривають людину на частини, позбавляючи її щастя. Замість того, щоб впускати цей негатив у своє життя, використовуйте більш ефективний спосіб «насолити» кривдникові – добийтеся успіху.

Веселіться, будьте щасливі, знайдіть свою любов, побудуйте кар’єру – словом, покажіть, що чужа негативність жодним чином не заважає вам рухатися вперед.

Вони розуміють, що в сучасному суспільстві імідж вирішує все.
Давайте начистоту, в сучасному суспільстві імідж – це все. Якщо у вас репутація надійної і чесної людини, це може сприяти досягненню успіху. Але якщо ви дозволяєте собі виглядати мстивою і повною ненависті особистістю, то це призведе до відсутності зростання і до того, що люди просто перестануть довіряти вашій думці.

Розумні люди розуміють, що їхня кар’єра, відносини і все інше варті більшого, ніж бажання помститися.

Вони мудро вибирають свої битви.
Не кожна суперечка чи розбіжність повинні переростати в конфлікт. Розумна людина здатна поглянути на картину в цілому, розуміючи, коли бій вартий потенційних ризиків і жертв, а коли слід зробити крок назад. Вона усвідомлює, що іноді бути правим – це не головний пункт у списку пріоритетів.

Вони перетворюють цю енергію в відповідь на питання «навіщо я це роблю».

Замість того, щоб дозволити гніву і розчаруванню терзати їх зсередини, розумні люди використовують цю енергію, перетворюючи її в мотивацію, необхідну для досягнення успіху. Кожен раз, коли сумніваються в своїй силі і рішучості, вони подумки повертаються до цього моменту.

Вони розуміють, що у помсти бувають серйозні наслідки.
Багато людей зриваються і в пориві злості вибирають помсту, навіть не замислюючись про те, до чого це призведе. Але розумні особистості демонструють більшу стриманість. Вони розуміють, що їх гнів може комусь нашкодити. Тому перш, ніж почати діяти, вони ретельно оцінюють можливі наслідки своїх вчинків.

Вони розуміють, що карма сама розставить все по місцях.
Розумні люди знають, як влаштований цей світ, а тому не заганяють себе в неприємне становище і не витрачають енергію даремно. Вони просто роблять крок назад, дозволяючи кармі зробити свою роботу. Зрештою, що може бути краще, ніж спостерігати за тим, як хтось отримує по заслугах? Правильно?

Вони не бруднять руки.
Однією з головних переваг того, щоб дозволити кармі самій розібратися в ситуації, є те, що розумні люди звільняються при цьому від необхідності бруднити руки. Їм не потрібно думати про справедливість або про те, як помста вплине на їхнє життя. Вони – всього лише безневинна третя сторона, яка спостерігає за всім з боку.