Перейти до вмісту

Розвиток жіночності

В зростаючої дівчинці жіночність в готовому вигляді не закладена, ніде, ні в якому місці. Якщо жінка ніколи не бачила зразків жіночності і не засвоїла нічого з цього варіанту поведінки, їй шукати в собі і відкривати в собі – нічого. Буває інше: дівчинка бачила цікаві зразки жіночності, коли-то їх пробувала і розвивала, а потім в силу тих чи інших причин припинила це робити і тепер боїться так себе вести. В цьому випадку – так, багато чого можна з користю згадати, і в цьому сенсі – відкрити в собі жіночність.

 

У будь-якому випадку жіночність – це певний стиль внутрішнього і зовнішнього поведінки, і жіночність можна напрацьовувати так само, як і будь-яка навичка.

 

 

Читайте також:В чому сила жінки ?

 

Щоб відпрацювати жіночна поведінка:

 

Не ведіть себе як чоловік, навіть якщо ви очолюєте власну компанію. Нехай чоловіки відкривають вам двері. Залишайтеся жінкою. Не відпускайте саркастичних жартів. Не хохочите над анекдотами, плескаючи себе руками по колінах. Так можна поводитися з подружками. Але з чоловіком ви повинні бути спокійною і загадковою, вести себе як справжня леді, сидіти зі схрещеними ногами і посміхатися. Не варто занадто багато говорити. Надіньте чорні прозорі колготки і підніміть спідницю вище, щоб спокусити представників протилежної статі!

 

Освойте ходу від стегна.
Змініть макіяж і стиль в одязі (підберіть яскраві і виразні речі, товсті светри замініть на костюми і блузи, брюки – спідниці).
Навчіться говорити літературною мовою; особливо слідкуйте, щоб не використовувати сленг і просторічні вирази.
Дозвольте собі бути слабкою і безпорадною 1-3 рази в день.

 

Кокетуйте зі всіма, а також «будуйте вічка» як мінімум 3 чоловікам в день.
Зберіть колекцію фотографій манекенниць і актрис для подальшого аналізу поз, одягу і макіяжу.
Звикніть до образу жінки у всіх ситуаціях і з усіма людьми.

 

Ви робите маленькі ковтки – ніколи не пийте залпом! – і дозволяєте чоловікові дізнатися дещо про вас, а не навпаки. Ваші відповіді короткі, зрозумілі і спокусливі. Ваші жести ніжні і жіночні. Коли волосся падають на обличчя, ви откидываете голову назад і зачесываете волосся пальцями від маківки повільними, плавними рухами.

 

 

Всі ваші рухи, як ви, вибачившись, виходьте в дамську кімнату або дивіться на годинник в кінці побачення, – плавні і сексуальні. Ви можете подбати про себе. Ви не валяєтеся в ліжку чорної депресії, не їсте тістечок, нервуючи перед побаченням. Ви просто прийняли ванну з піною, прочитали цю книгу і відчули кілька позитивних слоганів:

 

– Я – красива жінка. Я цілком самодостатня.

 

Слідкуйте за екологічністю вашої поведінки – не варто відпрацьовувати жіночність на власному начальника.