Перейти до вмісту

Рятуючи сім’ю, я заплатив власним горем

В інтернеті випадково познайомився з цікавою дівчиною, у нас зав’язалась цікава переписка. після якої я зрозумів, що закохався. Ніколи я не відчував нічого подібного – це було божевіллям, закохатися в жінку, яку ніколи не бачив.

Вона як і я була одружена , переконувала мене що нічого з цього не вийде, але я був наполегливий. Я вже Любив Її і не уявляв свого життя без Неї. Вона і стала моїм Життям, моєю надією.

Кожен день я переконував і доводив свою любов, і все -таки настав той день, коли вона повірила мені і по справжньому полюбила мене. Кілька років Щастя, істинного Щастя з нею, дарували мені Життя.

Читайте також Як ставитися до зради чоловіка, справа кожної жінки.

Саме з нею я пізнав бурю емоцій, що перевернули моє життя з ніг на голову. Я змінився і став іншим. Все, що для мене було до Неї важливим, відійшло на другий план. Я усвідомив істину повноцінного життя.

Любов, ніжність, щастя, повага і радість оселилися в моїй душі. Я ширяв і цьому не було кінця.

Той день, поставив крапку в наших відносинах.

Моя дружина про все дізналася і я злякався. Страх оволодів мною. Я готовий був відмовитися від усього, аби зберегти сім’ю і ВІДМОВИВСЯ !!!! Я став бездушним і холодним, і своїми вчинками відштовхував ту, яку любив більше життя !!!!

Мені здавалося, що знову полюблю дружину, все відновлю і любов повернеться до нас. Яким же я був дурнем. Я жорстоко обманював себе, зберігаючи сім’ю. І що я отримав? Так, зберіг сім’ю, але в той же день помep !!!

Немає більше життя в мені, лише спогади, що рвуть моє серце і душу на частини. Лише зараз я усвідомлюю, як Моя Любов боролася за нас, просила, плакала, благала зупинитись, зберегти все те, що у нас було.

Адже і не було умов і вона не просила ні про що, і все ж – Я Втратив Її !!! І тепер, проживши певний час без Неї, я зрозумів, що люблю жінку, яка не витримавши моєї бездушності, холоднокровності – пішла, забравши назавжди з собою моє серце і душу.

Можете засудити мене і кричати з усіх боків, що сім’я – це святе. Можете закидати мене камінням, плювати !!!
Але я скажу Вам одне – що, Життя є тільки там, де є любов … і це – Єдина Істина.