Саме цей чоловік прийшов у ваше життя, щоб…

Усе своє життя ми вчимося тільки одного предмету – КОХАННЯ. Усі чоловіки, які з’являються на вашому шляху не просто так. Але завжди поруч з вами та людина, яка є вашим відображенням.

Саме цей чоловік прийшов у ваше життя, щоб…

Завжди поруч з вами людина, яка вас гідна. Чоловік, який іноді здається таким чужим, притягнувся саме тому, що ми в цей момент були готові саме до такого уроку життя. І цей урок обов’язково піде вам на користь, звісно, якщо ви будете вчитися на цих несподіваних уроках. Давайте задумайтеся про свою половинку, яка біля вас і про те, чим саме ви його притягнули?

Ревнивець

Якщо чоловік ревнує вас – вам слід задуматись про свою тілесну енергію. Можете спробувати спрямовувати її, наприклад, у творчі починання і подивіться чи не зміниться з часом поведінка коханого.

Тиран

Уже давно відомо, що тиран з’являється там, де уже є жертва. Ви маєте особливо великі шанси притягнути у своє життя тирана, якщо не знаєте де ваші особисті кордони, а якщо знаєте, то жертвуєте ними заради стосунків. Якщо у вас з’явилося відчуття жертви у стосунках то, швидше за все, ви почуваєтеся нещасними і самотніми. Ви не повинні вважати, що самопожертва – це основа стосунків і що сильніше ви будете собою жертвувати, то більше він буде вас цінувати – ні. Якщо таке відчуття присутнє, тоді вам потрібно віднайти свої кордони і навчитися їх відстоювати.

Алкоголік

Тут існує два варіанти.

Перший – ви свідомо чи підсвідомо вибрали алкоголіка як супутника життя.

Другий – він став таким під вашим впливом.

Також читайте: Найкращі психологи серед знаків Зодіаку

Тюхтій

Якщо ви почуваєтеся горою, за якою ховається безхребетний чоловік – значить вам треба навчитися довірятися. Швидше за все, ви з самого початку брали ініціативу і рішення у свої сильні руки, замість того, щоб делегувати їх кавалеру. Задумайтеся, може, ви хочете змінити людину, але не прислуховуватися до неї? Можете це заперечувати, але тоді навряд чи засвоїте цей урок.

До кожного із нас принаймні раз в житті приходить Бог…

Буває, що у вашому житті  з’являється чоловік, який доповнює вас у тому, що ви часто і самі не розумієте. Але існують речі, яких ми в собі соромимося або вважаємо, що не маємо на них права. Вони живуть у нашій підсвідомості та іноді вирішують за нас як нам буде краще. Це дає нам зрозуміти, що “дзеркала” нашого життя є прямі і зворотні.

Прямі дзеркала – це коли якості, які нас дратують у комусь, є у нас самих.

Бувають такі випадки, коли дратує нас, що хтось лежить на дивані, дивиться телевізор і нічого не робить. Це означає, що ми і самі любимо так повалятися і нічого не робити, але з певних причин не можемо собі це дозволити. Ми маємо зрозуміти, що лінь – це також одне з ваших бажань і деколи позволити собі лінуватися: просто полежати, поніжитися, сходити на масаж.

Зворотнє дзеркало – це коли у нашій поведінці проявляється протилежність того, що дратує в оточуючих

Ви повинні зрозуміти, якщо ваша половинка проявляє забагато слабкості, тоді ви забагато на себе берете. Вам потрібно вчитися бути ніжною, жіночною та довіритись вашому чоловікові. Щоб бути щасливою вам потрібно краще розуміти свої бажання, потреби, принципи.

Усе наше життя влаштоване за принципом дзеркала. Наші друзі, рідні відображають нас самих. Щоб ви почували себе легко і затишно – працюйте над тим.

Саме цей чоловік прийшов у ваше життя, щоб…

Саме жінка має нести відповідальність за те, як складаються сімейні стосунки. Але потрібно пам’ятати, що припинення відносин, коли вони приносять сварки і біль – це гарантія того, що наступні стосунки будуть припинені на цьому ж етапі. Тому ви повинні задуматись над тим, для чого вам була дана ця ситуація. А вирішивши її ви станете мудріші, щасливіші та зможе отримати багато енергії.

Якщо у стосунках ви почуваєте себе некомфортно та виникає біль – це означає, що стосунки переходять на новий етап. Коли цей етап настане або мене – залежить тільки від вас. Але саме робота над стосунками, як і робота над собою, не припиняється ніколи. Ви повинні поважати себе та партнера, завжди бути готовими долати труднощі.