Перейти до вмісту

Самотність можна подолати

Сьогодні ми бачимо сотні тисяч самотніх жінок, і що цікаво — таких самих самотніх чоловіків. Що ж заважає вічним одинакам об’єднатися у щасливі пари? Що про цю проблема кажуть психологи?

Важка ноша

Тридцять років тому нашим батькам було б важко уявити усю легкість, з якою сучасні люди вступають у близькі стосунки.  Якщо спочатку такий підхід до любовних зв’язків не сприймався досить великою кількістю людей, то сьогодні майже усі змирилися, а тому щотижня клуби заповнюють самотні люди у пошуках розваг. Чоловіки поступово звикають до того, що жінки вже не вимагають від них великих зусиль щодо завоювання, а це означає, що можна розслабитися і за відмови вирушити шукати ту, яка точно погодиться приємно провести вечір. Звичайно, знайти людину для серйозних і тривалих відносин стає вкрай важко.

Ви не відповідаєте своєму рівню запитів

Так, кожній жінці хочеться бачити поруч з собою справжнього чоловіка, що викликає заздрість у усіх навколо. Але, на жаль, такі чоловіки існують у обмеженій кількості і мають досить великий список вимог до майбутньої партнерки. Чим старшими ми стаємо, тим жорсткішими стають наші умови щодо чоловіка — зникає та легкість, з якою раніше ми починали новий роман. Ми обростаємо новими проблемами і хочемо, щоб партнер став опорою, проте підтримати може не кожен чоловік. Звідси усі розчарування і список вимог розширюється ще більше.

Чоловіки не готові зробити вибір

Як ми вже говорили, підхід до відносин став простішим, сьогодні можна обрати практично кого завгодно. Така свобода звільняє від необхідності зупинятися лише на одній жінці. Чоловікові набагато легше отримувати досвід з різними жінками, причому іноді жінок може бути декілька одночасно, особливо часто цієї позиції дотримуються молоді чоловіки, проте подібний підхід може зберегтися на довгі роки. Природно, що у такій ситуації жінці, яка планує довгострокові відносини, доводиться ретельніше обирати партнера, адже коло пошуку звужується.

Читайте також: Способи охолодити машину у спеку.

Чоловіків лякають сильні жінки

Сьогодні соціальний поділ статей поступово скорочується. Жінка звикає вирішувати свої проблеми самостійно, будує успішний бізнес і вже не потребує підтримки, чоловік просто не уявляє, як підступитися до такої сильної і впевненої жінки. За статистикою, чимало чоловіків досі хочуть бачити у своїй жінці певну незахищеність.Подумайте, можливо, ви занадто довго були сильною?