Перейти до вмісту

Сашко був категорично проти дітей і коли кохана сказала, що чекає на дитину – ця звістка його обурила і розгнівила

Іван  мав двох синів і доньку. Діти вже давно повиростали і обдарували його шістьма онуками. І от зовсім недавно він знову став дідусем. Та чи міг він думати про те, що ця радісна звістка буде перекреслена таким негідним вчинком власного сина.

«Я буду через півгодини. Заберу вас додому», – сказав дідусь і побіг до автомобіля. Зовсім скоро новоспечена матір з дитиною були в затишній оселі.

Як-тільки Наталя мала дитину, Сашко жодного разу не показався в пологовому. А згодом і припинив відповідати на телефонні дзвінки. Так жодного разу і не побачивши сина, він відмовився від свого батьківства.

Читайте також Cусід став єдиним, хто простягнув руку допомоги.

Наталя і Сашко жили добре, ніколи не сварилися і з повагою ставилися один до одного. Та все змінилося в ту мить, коли жінка повідомила про свою вагітність. Сашко був категорично проти дітей і коли кохана сказала, що чекає на дитину – ця звістка його обурила і розгнівила.

Наталя не полишала надії, що чоловік одумається і в нього прокинуться батьківські почуття. Тим паче під час обстеження їй повідомили, що буде хлопчик. Та навіть ця новина не розтопила холодного чоловічого серця.

Один Іван Григорович щиро зрадів звістці, що стане дідусем. І от, коли рідний тато не захотів забрати їх з пологового, дідусь із квітами і кульками чекав на них біля дверей.

Наталя зачекала ще кілька тижнів, а потім, розчарувавшись повністю у своєму Сашкові, подала заяву на розлучення. Вирішила, що так буде краще. Навіщо синові тато, який відмовився навіть поглянути на свою дитину? Вона вже мовчала про неповагу до самої неї.