Перейти до вмісту

Сашко розривався між дружиною і мамою, в сім’ї настали нелегкі часи.

Сашко з Оксаною разом зі школи. Спочатку дружба, яка з роками переросла в велике кохання. Те, що вони одружилися, сприймали як належне. Питання постало, де жити? У Оксани сім’я з достатком, але підростає менша сестра, а кімнати не великі, окремої немає. У Сашка одна мама і старший брат, який проживає в іншому місті. Вирішили жити з мамою Сашка.

Після медового місяця, коли вони приїхали з відпочинку, мама Ольга зустріла їх радісно. Адже наразі в неї з’явилася помічниця. Оксана у свою чергу намагалася подружитися зі свекрухою, адже всім хочеться домашнього тепла і затишку. Все добре, але Оксана почала помічати, що після прання зникає її білизна. Нічого не підозрюючи, за вечерею, сказала, що білизни не має. Ольга у свою чергу запевнила, що не брала нічого. Видно десь поклала, і не знайде, подумала Оксана, і на цьому заспокоїлась.

Читайте також Мене засмучували такі стосунки сина. Дівчина не любила його, а тільки тягнула гроші.

Одного разу, не постукавши, зайшла в кімнату до свекрухи, яка переодягалася. На ній дівчина побачила свої речі. Стала говорити, навіщо вона в неї забрала, на що Ольга відповіла, що купує сама. Оксана знає, що грошей у жінки не має, адже з роботи скоротили, і наразі всім необхідним забезпечують вони з Сашком. За які кошти свекруха купуватиме дорогу білизну?

Те, що Ольга не зізналась, що взяла речі невістки, привело до сварки. З таким відношенням до себе Оксана миритися не збиралася. Після такого дівчина почала вішати у своїй кімнаті білизну, і закривати двері на замок. Сашко розривався між дружиною і мамою, в сім’ї настали нелегкі часи. В один із вихідних, коли їздили до батьків Оксани в гості, дівчина розповіла їм про нелегке життя в останній час.

Порадившись, батьки Оксани запропонували купити квартиру. Заощаджень трохи є, а решту взяти в кредит, адже працюють обоє, тому погасити заборгованість буде неважко. Коли Ольга взнала про рішення дітей, запропонувала продати їхню квартиру, купити більшу, і жити надалі разом. Але згоди від дітей не отримала.