Перейти до вмісту

Секрети макіяжу для навислих повік

Відсутність блиску в макіяжі

Складка при навислій повіці є виразнішою, тому блискітки зазвичай будуть накопичувати в ній, а не рівномірно розподілятися. Так очі будуть мати втомлений вигляд, до того блиск привертає увагу, а нам не потрібно робити акцент на недоліках. Краще нанесіть матові тіні, однак можете зробити невеличкий акцент за допомогою шимеру на центрі повіки.

Добре розтушувати темні тіні

Роблячи макіяж, не можна надто затемняти зовнішній куток ока. Це робить погляд важким, візуально зменшує очі й лише підкреслює навислу повіку. Якщо ж ви затемняєте зовнішній кут, то слідкуйте за тим, щоб ретельно розтушовувати тіні, перехід не має бути помітним. При цьому спрямовуйте тіні вгору до хвостика брови.

Читайте також: Чоловік зібрав свої речі і просто пішов. Я сиділа, пила каву і не промовила ні слова. Все моє життя здалося мені витраченим даремно

Тонка стрілка

Контур рухомої повіки є вузьким, тому якщо малювати товсту стрілку, то ви практично замалюєте весь простір й погляд буде важким, а очі при цьому меншими. Тому варто обирати вузькі стрілки: просто промальовуйте тонку лінію, не виводячи її за зовнішній куток. Також можете малювати ліні до загину шкіри, а потім перервати її й вивести в гору. Потім від верхнього кутка довести ще одну лінію, що буде сполучати хвостик, а порожнечу всередині потрібно заштрихувати.