Перейти до вмісту

Секрети щастя. Поради, які допоможуть стати щасливим.

Як стати щасливою людиною? Ця тема турбує кожну жінку в тій чи іншій мірі. Конфуцій вважав, що у цьому – і є сенс життя, адже «людина народжена для щастя, як птаха для польоту».

Не секрет, що для кожного рецепт, як стати щасливою людиною – свій. Проте є загальні поради та правила, які допоможуть вам у цьому. Їх вивели психологи на основі численних досліджень та спостережень.

Як отримувати радість від життя

Бути щасливим – ціла наука. Для цього важливо, по-перше, навчитися керувати своїм мисленням. А по-друге, уникати почуття провини. Ось кілька орієнтирів для тих, хто хоче привернути в своє життя більше радості.

1.Подбати про своє оточення

Люди тягнуться до тих, хто радісний, веселий, цікавий. Настрій заразний. Якщо вас оточують позитивні люди, які заряджають все навколо своєю чудової енергією, то і ви самі будете благополучними і успішними.

2.Радіти життю всупереч обставинам

Згадайте, як ви чекаєте приходу весни. Рахуєте останні дні обридлого лютого і думаєте, що з настанням цієї радісної пори року все зміниться як за помахом чарівної палички? Але ось наступає 1 березня і нічого у вашому житті не міняється. Який з цього висновок? Радіти можна будь-якому часу і в будь-яких умовах.

3.Щоденник успіху.

Щодня ввечері записуйте свої успіхи та приємні речі, що трапилися за день. Це теж допоможе зосередитися на позитиві та відчути додаткову радість від сьогоднішніх перемог. Навіть якщо вам просто вдалося встати сьогодні трохи раніше чи встояти перед певною спокусою – це все одно маленький успіх, тож похваліть себе і запишіть це.

4.Ставитися дбайливо до своїх бажань

Хто сказав, що бажання не повинні виконуватися? Маленькі (з’їсти тістечко) або глобальні (щоб був мир у всьому світі) – вони мають право на те, щоб втілюватися в життя і тішити нас.

5.Практикувати маленькі задоволення

Не варто ними нехтувати. Щоденна порція маленьких радостей людині необхідна. Їх список може бути нескінченним. Все залежить від ваших уподобань і захоплень. Навіть звичайна прогулянка по парку може подарувати приємні враження і потішити.

6.Визначте, що приносить вам радість.

Ви можете написати довгий список всього, що вам приносить радість і регуляно переглядати це. Наприклад, шоколад, прогулянки, зустрічі з друзями в кафе, перегляд романтичного кіно з коханим, ванна з піною, і т.д.

7.Перемогти свої страхи

Практично всі страхи такими і залишаються, а не втілюються в життя. Тому не відкривайте свою свідомість для тривог і побоювань.

8.Акцентуйте увагу на хорошому.

Це – дуже важливо. Якщо ви будете постійно думати про погане, то відповідно почуватиметеся. Насправді ж щастя – це такий же навик, як біг та сила волі, тож його можна і треба тренувати. Спочатку вам доведеться змушувати себе вірити в краще і концентруватися на позитиві – бути вдячними, цінувати успіхи та робити для себе приємні речі. Проте згодом це стане хорошою звичкою.

9.Експериментувати

Посмішка має подвійний ефект. Якщо ви навіть посміхнулися без причини, ваше «я» відреагувало на це як на сигнал радості. Тому потрібно більше посміхатися, експериментувати із зовнішнім виглядом, знаходити нові цікаві заняття. І взагалі бути відкритим для всього незвичайного для вас. Це привнесе свіжі ноти в буденне життя і, можливо, принесе вам багато задоволення.

Не відкладайте радість на потім! Роки минають, а турбот у кожного з нас не зменшується. Цінуйте хвилини радості, приємне спілкування, хорошу погоду. Адже життя насправді таке, яким ми самі його бачимо.

10.Використовувати свою інтуїцію

Інтуїція – цінний дар, який може служити вам орієнтиром і підказувати, що для вас дійсно благо. Так ви зможете відокремлювати свої власні бажання від нав’язаних іншими людьми.

11.Майте ціль.

За тими ж дослідженнями психологів, люди, які мають ціль, почуваються щасливішими. Це – один з головних елементів контролю за власним життям. Якщо ви до чогось прагнете, отже, ви живете, рухаєтеся вперед та вдосконалюєтесь.

12.Робіть добро.

Насправді робити приємні речі варто не лише для себе, а й для інших. Відомо, що це дає дуже сильний заряд щастя та радості. Пожертвуйте непотрібний одяг дитячому будинку. Порадуйте коханого романтичною вечерею-сюрпризом. Зробіть невеликий подарунок подрузі. Все це вернеться до вас сторицею у вигляді позитивних емоцій та загального відчуття щастя!