Перейти до вмісту

Секрети всіх щасливих пар

Вони отримують задоволення одне від одного
Це просто – щасливі пари люблять бути разом, багато спілкуватися та робити все вдвох. Одне подружжя, яке одружене вже понад три десятиліття, поділилися “секретом” довголіття пари. Він полягає в тому, що партнери проводять багато часу разом і завжди погоджуються одне з одним.

Успішні пари мудро конфліктують
Коли двоє людей живуть разом, у них неодмінно виникають розбіжності в думках та конфлікти. Успішні пари сваряться, але роблять це вміло: так, щоб зробити відносини сильнішими, а не слабшими.

Одна з методик, яку вони використовують, – це вибір слів. Наприклад, дослідники Каліфорнійського університету виявили, що такі пари, як правило, використовують множинні займенники (“ми”, “нас” і “наші”), а не однини (“я”, “ти” і “моє” ). Як результат, вони мають меншу ймовірність відчувати стрес після сварки.

Партнери пробачають і самі перепрошують
Вони прощають і відпускають образи. А коли зробили щось недобре чи образливе, то обов’язково перепрошують.

Успішні пари знаходяться на одному шляху
“Не існує поняття, як-от життя між ними. Успішні пари не просто обіцяють одне одному, що вони це зроблять, а дійсно виконують свої обіцянки”, — каже експерт Пат Райлі.

Читайте також: Світлана Іванівна і справді була дуже суворою жінкою. Я їй сподобалася рівно до того моменту поки, вона не дізналася, ким я працюю.

Успішні пари позитивно ставляться одне до одного
Дослідник шлюбу, доктор наук Джон Готман, каже, що щасливі пари мають стосунки, які характеризуються повагою, прихильністю та співпереживанням, і вони приділяють пильну увагу тому, що відбувається в житті один одного.

Крім того, його дослідження показує, що щасливі пари роблять п’ять позитивних зауважень на кожне негативне, коли обговорюють конфлікт.

Успішні пари вчаться і розвиваються разом
Партнери в успішних парах підтримують сильні сторони та інтереси одне на одного. Якщо один партнер займається новою діяльністю, інший стає прихильним і бере участь у цьому. Кінцевий результат – міцніший емоційний зв’язок і безмежна любов.

Успішні пари дотримуються правила 60/40
Дослідники виявили, що “господарі шлюбу” мають високий рівень самовідданості. Так, один філософ сказав: “Більшість людей думає, що шлюб – це 50/50. Але це не так, має бути – 60/40. Коли ви віддаєте 60 %, а берете лише 40 %. І це стосується вас обох”.