Перейти до вмісту

Моя подруга зруйнувала мій шлюб. Сегрій зняв обручку і кинув в обличчя Насті звинуватив в обмані . А Настя стояла в ступорі і не знала, що їй робити – говорити Сергію про дитину, яку зараз носить під сеpцем чи ні?

Дівчата  були кращими подругами ще зі школи. Завжди разом, завжди все одна одній розповідали.

Після школи шляхи дівчат розійшлися в різні міста і різні університети, але вони продовжували дружити і спілкуватися.

Так Настя дізналася, що Анжела зустріла гарного молодого чоловіка на ім’я Сергій. І він не такий, як її колишній Олег. Він хороший і добрий.

Ну раз хороший, то й добре. Анжела вийшла заміж. Настю покликала в якості подружки нареченої. Дівчина переконалася, що Сергій дійсно дуже хороший хлопець і подруга не прогадала.

Так минуло кілька років. Анжела щасливо жила в шлюбі, час від часу скаржачись на чоловіка, то він мало часу їй приділяє, то на відпочинок не хоче їхати. А Настя тим часом закінчила університет, знайшла хорошу роботу. Ось правда на особистому фронті не складалося. Начебто красива дівчина, а ось залицяльників немає.

Тут дзвінок від подруги і шoкyюча новина. Вона вaгiтна від чоловіка, але хоче з ним развестісь.Що? Чому? Виявляється Анжела зустріла свого колишнього, Олега, прокинулися старі почуття. Вирішила вона повернутися до нього. І нічого, що вaгiтна від іншого. Але Анжела все придумала. Із Сергієм вона розлучиться, а Олегу скаже що вaгiтна від нього. Наpoдить дитину 7-місячною і всі будуть щасливі.

Читайте також:В той Новий рік він затримувався на роботі. Дуже чітко пам’ятаю ту ситуацію. Я набрала його. Він відмахнувся, сказав, що все в порядку і скоро буде. Ми з донькою накрили стіл, дочекалися бою курантів. Його все не було.

Настя не розуміла подругу, але не відмовляла, її це життя. Ось тільки вона знала таємницю, яка їй спокою не давала.

Але Анжела зробила свій вибір і Настя не стала її засуджувати. Це її життя і тільки їй вирішувати що робити.

Анжела розлучилася з Сергієм, зійшлася з Олегом, наpoдила дитину – дівчинку Соню і здавалася щасливою. А Настя тим часом не знала, що їй робити далі. Вона знала таємницю наpoдження своєї хрещениці Соні і що робити з цією таємницею – не знала.

Так пройшло 2 роки. Анжела знову здавалася щасливою. А Насті так і не щастило в особистому житті. Не знайшла вона того самого. Вже і 30 стукнуло.

Одного разу зустріла вона на вулиці рідного міста колишнього чоловіка своєї подруги. Він запросив її на каву. Посиділи, поспілкувалися, поговорили про життя. Вони обидва були вільні. Сергій розпитував про Анжелу. До сих пір не розумів, чому вона його кинула. Але був радий за неї – вона щаслива, у неї є дитина. А Настя сиділа і не могла сказати йому, що дитина то його. Але вона пообіцяла подрузі, тому мовчала.

А далі Сергій став доглядати за Настею. Вони гуляли, спілкувалися і у них було багато спільного. Настя закохалася, і Сергій був до неї небайдужий. А через пару місяців зробив їй пропозицію. Настя була в ступорі і попросила дати їй час на відповідь. Вона не могла вийти заміж за Сергій, знаючи таємницю про його дочку.

Але що їй робити? Вона любить його. Але і дружбою з Анжелою дорожить. Вона ж пообіцяла нічого не розповідати.

Після кількох днів роздумів Настя вирішила вийти заміж за Сергія, але таємницю його колишньої дружини зберегла.

А в день весілля трапилося щось приголомшливе. Анжела прийшла на торжество з донькою Сонею і при гостях розповіла Сергію правду. Що Соня насправді його дочка, що вона його обдурила, а Настя все знала.

Сергій був в шоці. Він зняв обручку і кинув в обличчя Насті звинуватив в обмані і назвав її такою ж, як і всі. А Настя стояла в ступорі і не знала, що їй робити – говорити Сергію про дитину, яку зараз носить під сеpцем чи ні?