Перейти до вмісту

Сергій сердито мовив, що він зараз прямує в квартиру збирати свої речі, а завтра напише заяву на розлучення.

То був теплий весняний день. Наближався Великдень, у Ганни був гарний настрій. Весь день жінка їздила по місту, купувала все необхідне, щоб гарно відсвяткувати з чоловіком цей день, а у вихідні відвідати своїх та Сергійових батьків.

Галина з Сергієм в шлюбі 30 років. Жодного разу вони лаялися. Їхня сім’я дуже багато подорожувала і вони могли собі дозволити довго залишатися в різних країнах світу. Але була одна біда у них, вони так і не мали дітей. Тому грошей їм не бракувало, все зароблене витрачали на себе, обоє дуже любили подорожувати. Багато часу, грошей і сліз Ганна витратила, щоб мати дітей, але все марно, інколи дива, на жаль не стаються, якби це сумно не звучало.

Того дня Ганна скуповувалася, і заїхала в невеличкий магазинчик, поруч з дитячим садочком. Заглушила двигун, вона збиралася виходити, як перед очима, несподівано, з’явився її чоловік Сергій. Вона зраділа, але різко усмішка пропала з її обличчя. Чоловік виходив з садочку з дуже симпатичною та стрункою молодою дівчиною, а за руку він тримав дитя. Вони мило та щиро посміхалися одне одному, вільно про щось говорили. Було видно, що вони щасливі.

Читайте також:– Ось вона, помилка молодості, – вказала костуром на крихітного Богданчика

Ганна втратила відчуття реальності. Далі все було наче в тумані. Вона без роздумів вибігла зі свого автомобіля і накинулася з докорами на супутницю свого чоловіка, на молоду дівчину. Сергій відштовхнув дружину і почав кричати на Ганну. Він сказав, щоб вона не сміла так себе поводити при дитині. Чоловік наче з гордістю повідомив, що це його донька та внучка. Ганна враз зупинилася, вона аж ніяк не чекала такої підлої зради. Зради, яка, судячи з усього, тривала дуже багато років, і підтвердженням цього є вже дуже доросла донька чоловіка.

Сергій сердито мовив, що він зараз прямує в квартиру збирати свої речі, а завтра напише заяву на розлучення.

Ганна стояла і дивилася, як її чоловік з дорослою дочкою та онукою розчинявся серед житлових будинків. Це був справжній жах. 30 довгих років він брехав їй, а виховував дочку від іншої жінки, яка вже подарувала йому внучку, а Ганна залишилася одна, без дітей і коханого чоловіка.