Перейти до вмісту

Сестрі 35 років, за все життя вона і дня не працювала, зате завела двох дітей від різних чоловіків і тепер смокче гроші з мого чоловіка на себе і дітей!

Я вийшла заміж, маю власну квартиру, авто, добре заробляю. Живемо з чоловіком в моїй квартиру, у нього своєї немає, він працює, теж непогано заробляє.

Сварок в сім’ї практично не буває, крім однієї теми: більше половини своєї зарплати чоловік віддає матері і сестрі. В результаті у нього залишається грошей тільки на кишенькові витрати: заправити машину, сходити з друзями в бар.

Читайте також Як сьогодні пам’ятаю слова свекрухи: “Не встигаєш, коли стаєш о шостій, ставай о п’ятій”.

А живемо ми, виходить, на мої – я оплачую комуналку, розваги – кінотеатр, басейн та інше, купую їжу, на мої їдемо у відпустку і так далі.

Я не монстр, тому опишу сенс моїх претензій: його мати – пенсіонерка, але ще не стара і цілком здорова, може працювати, але не хоче!

А пенсії їй не вистачає, тому що вона не їздить на маршрутках, їй потрібно оплатити таксі, не одягається на ринках, їй потрібен дорогий одяг! Сестрі 35 років, за все життя вона і дня не працювала, зате завела двох дітей від різних чоловіків і тепер смокче гроші з мого чоловіка на себе і дітей!

Коли розмовляємо з чоловіком на цю тему, він зі мною погоджується, що спонсорувати їх – на шкоду нашій родині, що неправильно, але нічого не змінюється! Я звикла мінімум один раз на рік відпочивати – їхати за кордон хоча б на 1-2 тижні і забути про роботу.

Саму з дитиною він мене не відпускає, а на двох дорослих, щоб вистачило грошей у мене, мені доводиться працювати, як кінь. Відпочивати на вітчизняних курортах я не хочу, чому я повинна через його сім’ю знижувати свій рівень життя?

А тепер він взагалі почав брехати мені, каже, що йому то зарплату зменшили, то не заплатили, то ще щось вигадує. А мені ці гроші не зайві – я хочу другу дитину, мені 35 років вже, але потрібні гроші для цього! На що ми жити будемо, якщо я в декрет піду?

А він погоджується, але нічого не змінює. Що робити, як вийти з цього кола?