Перейти до вмісту

Ще в дитинстві батько дівчини залишив їх з мамою, коли їй було 14 років.

Ще в дитинстві батько дівчини залишив їх з мамою, коли їй було 14 років. Проте вона й не думала сумувати через це, а навпаки зраділа. Тепер вона уже виросла, стала дорослою, закінчила університет, має роботу і за всі ці роки її батько ніколи не давав про себе знати і навіть не висилав на них з мамою аліменти.

Дівчина розказує, що її батьком справді ніколи не був ідеальним. Його цікавила лише власна машина… Він ніколи не знаходив часу на доньку чи дружину, а згодом чоловік почав випивати. Він серйозно захопився алкоголем через що почав бити доньку і жінку. Дівчина відтоді ще у 8 років мріяла, щоб її батько покинув їх з мамою.
Мати дівчини завжди її захищала. Коли батько приходив п’яний то жінка обороняла дитину або казала їй, щоб закривалася в кімнаті і не виходила звідти. Дитина в свою чергу боялася і переживала за матір, і також не розуміла, чому її мама це все терпить… Терпить таке жахливе ставлення…

Правда, потім дівчина підросла і зрозуміла, чому її мати терпіла побої. Все було через те, що сама жінка заробляла небагато, тому основним годувальником сім’ї був батько, який багато випивав. Та все ж одного дня, коли дівчині було вже 14 років, її батько сів в машину і поїхав геть з дому. Її мати ще довго плакала, бо не знала, як тепер доглядати за дитиною. Проте дівчинка навпаки раділа, вона думала, що їй не потрібні дорогі речі чи якийсь телефон, а головне було, щоб маму не били і щоб вона була щаслива. Це єдине, що насправді тривожило маленьку.

Читайте також Схоже, що їй подобалося, що я за нею бігаю, вибачаюся, що вона у кожній сварці залишається переможницею. Якось ця сцена повторилась і я не витримав.

Через деякий час її мама таки знайшла собі нову роботу, на котрій непогано заробляла. Сама ж дівчина змогла вступити на бюджет і піти на хорошу роботу. Тепер у неї вже з’явився хлопець і вона без проблем фінансово підтримує матір. Ще вона збирається одружитися, тому вони з майбутнім чоловіком збирають гроші на весілля.
Нещодавно об’явився її батько. Він зник на 10 років, залишив їх з мамою без нічого, а тепер просить вибачення!
Дівчина помічає, що її ненька сумнівається і хоче простити чоловіка, але вона не збирається це все терпіти. Тому сама подзвонила до батька і сказала більше не з’являтися в їхньому житті. Вона не вірить, що він змінився.
Так, її вчинок можна засуджувати, але не всі заслуговують на другий шанс.