Перейти до вмісту

Що може розказати про вас ваша група крові

Наукові дослідження показали, що від групи крові можуть залежати деякі риси характеру людини, темперамент та уподобання.

Дуже сильними та вольовими є люди з I групою крові. Вони відзначаються незалежністю від чужої думки, оптимізмом, наполегливістю, стриманістю, працьовитістю.

Зазвичай складно передбачити їхній наступний крок. Твердо стоять на ногах, їх важко розсердити, але і важко заспокоїти.

Люди, що мають II групу крові характеризується як творчі та чутливі. В них поєднується щирість та скритність, терплячість та впертість. На них можна покластися, бо відповідальність та розважливість домінує в характері.

Але ці люди дуже чутливі: вони переживають через різні дрібниці, в них підвищена емоційність. Щоб знизити напруженість і запобігти виникненню стресів, їм слід займатися спортом, вести активний спосіб життя.

Власники III групи крові сильні духом, врівноважені, творчі люди. Вони обирають активну життєву позицію і всього досягають своїми силами, швидко пристосовуються до нових умов, але не вміють відпускати образи.

Цим людям слід їсти нежирну їжу, багато зелених овочів та молочних продуктів.

Читайте також Взагалі, дитину вона нагуляла, а її сина зробила цапом-відбувайлом — стверджувала свекруха.

Власники IV групи крові приймають зважені рішення, вміють контролювати себе в стресових ситуаціях, мають раціональне мислення, але часом занадто вимогливі до людей.

Такі люди мають вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватися, щоб запобігти виникненню розладів серцево-судинної системи та проблем з пам’яттю.