Перейти до вмісту

Що може розповісти про вас ваша улюблена погода?

Що ж означає той чи інший вибір?

потужний вітер
Боротьба з труднощами — ось ваше кредо. Притому перепони і аврали ви створюєте собі самі. Можливо, така установка родом із дитинства, коли вам потрібно було без кінця доводити свою значимість, щоб вас нарешті помітили. І тепер ви неусвідомлено ставите собі перешкоди, щоб, подолавши їх, відчути смак перемоги. Притому боротьбу на порожньому місці ви влаштовуєте в абсолютно всіх питаннях. Наприклад, відкладаєте оплату за комунальні послуги на останній момент і дуже радієте, коли вдається уникнути нарахування пені.

 

повний штиль
Можна було б подумати, що як любитель комфортних погодних умов ви прагнете до зручності. Насправді ви нічого для цього не робите, тому що відчуваєте комфорт за будь-яких обставин. Ви — противник будь-яких змін, в той же час консерватором вас назвати не можна: завдяки ясному розуму ви вмієте підлаштовуватися під мінливі умови, завжди маючи план реагування, до того ж без шкоди для себе.

 

пекельна спека
Вам подобається ніжитись не тільки на пляжі, але і по життю. Ви — з тих, хто не поспішає вирішувати проблеми, відповідаючи на закиди за бездіяльність або здивування з приводу лінощів або спокою удава приблизно так: “Якось воно буде”, “Бог дасть” або “Від долі нікуди не дінешся”. Також не виключено, що сильну спеку ви віддаєте перевагу ще й тому, що у вашому організмі є гормональний дисбаланс. Тому не буде зайвим відвідати ендокринолога.

 

Читайте також Вчора я була на зустрічі випускників — десять років після закінчення школи.

 

комфортне тепло
Ви — любитель передбачуваності, тому до себе від несподіванок приходите не скоро. Ви залежите від погоди не тільки за вікном, але і від тієї, що створює ваше оточення. Бажаючи комфорту собі, ви вважаєте, що іншим він теж життєво важливий. Тому насаджуєте зручність і приємність там, де іншим добре і так. Скажімо, наполегливо підсовуєте парасольку людині, хоча їй хочеться пройтися під дощем без “засобів захисту”, або вичитуєте невістку за те, що та не гуляла з дитиною на вулиці, “позбавляючи її і себе такого прекрасного сонячного дня”.

 

сильний град
Всі ми іноді буваємо трохи пліткарі, трохи заздрісники. Але людина, дух якої захоплює це руйнівне явище, просто-таки любитель покритикувати і навіть позловтішатись: адже сусіду від граду завжди гірше. Любитель граду — любитель шпильок: він обов’язково відзначить складки жиру, розглядаючи обновку колеги, або не забуде сказати в гостях, що піца непогана, ось тільки якби при її приготуванні, не була використана дешева шинка. Також ви людина, про яку можна сказати: він — сірий кардинал.

 

сонячно і ясно
Ви задоволені і діяльні. Правда, ви навчилися справляти таке враження, а в дійсності в вас є певна ступінь непевності (через що ви нерідко керуєтеся не своїм “хочу”, а тим, що “треба” іншим), ви маєте потребу в тому, аби вас хвалили, і ваш настрій залежить від зовнішніх обставин. Тому сонце ви підсвідомо любите за те, чого не вистачає вам: не воно крутиться навколо інших, а навпаки.

 

похмуро
Ви можете здатися комусь похмурим, як і улюблена вами погода. Але ви просто людина не ейфорична: небагатослівна, не робите зайвих рухів і володієте критичним мисленням. У будь-якій ситуації у вас абсолютно здоровий погляд. Ваші цілі завжди максимально конкретизовані, як і плани по їх досягненню. Тому люди іноді вважають, що ви — людина дуже розважлива.

 

гроза і злива
Вас стомлює передбачуваність, тому ваші вчинки бувають емоційні, а рішення — спонтанні. Але не можна сказати, що ви революціонер по життю: як тільки ви отримуєте свою дозу адреналіну, знову без особливого жалю повертаєтеся до рутинного способу життя. Єдине, що в вас є від бунтаря за духом, — це прагнення у всьому і завжди встановлювати справедливість.

 

тихий дощ
“Зрошенню” (а тихий дощ схожий на цей інструмент землеробства) віддають перевагу ті, хто ментально “орач”: ви постійно впроваджуєте в життя свої ідеї, а не мрієте (хоча багато хто і вважає любителів дощу любителями політати в хмарах). Ви романтичні, але не “ботаніки”, а управлінці: незважаючи на свій м’який характер, ви задаєте тон як в особистому житті, так і в професійній сфері.

 

прохолодний день
Ви — людина-виклик. Ну кому ж ще, як не епатажній натурі може сподобатися +10 ° С в травні! Ви любите дивувати і сповідуєте принцип Баби-яги, яка завжди проти там, де інші одностайно згодні. А ще ви надовго можете “застигати” у часі, впиваючись минулим і абсолютно не цікавлячись завтрашнім днем. А якщо “вчора” було травматичним, то ви довго відновлюєте сили і збираєтеся з духом, щоб впустити в своє життя майбутнє.