Що насправді ховається за словом “Розкіш”?

Розкіш – це не дороге взуття, брендова косметика, не ресторани і не машини.

Справжня розкіш – це жити у своє задоволення, так, як зручно саме вам. В зручній білизні. В зручному взутті. З помадою на губах, або без помади взагалі. Їсти їжу, яка вам подобається, бути разом заради кохання, а не для почуття обов ‘ язку.

Навчіться відмовлятися від зайвого. Від того, що красиво, але вам не зручно. Бережіть те, що вам подобається. І байдуже, що про це думають інші.

Розкішне життя – це не тому, що ви на це заслуговуєте . Це те, що ця штука заслуговує на вас. Улюблену чашку подарувала мама. Татова футболка, в якій так затишно засинати. Бабусин рецепт пирога. Поцілунок коханого. Цікаві книги. Гарні фільми. Ті самі пісні. Свіжа постільна білизна. Чиста квартира. Життя, яке ви обрали собі.

Читайте також: Типи людей ( вибирайте свій)

А також розкішне життя – це не їсти себе, коли щось йде не так. Кологотки можуть порватися. Тісто на пиріг може не вдатися. Друзі можуть не хотіти дивитися ваш улюблений фільм. Коханий може піти. Ви можете не піти на роботі. Все може статися. Якщо у вас не виходить, це не впливає на вашу цінність. Це означає, що речі просто не йдуть так, як ви цього  хочете.

Розкішне життя – це вміти обирати. Ходити у порваних кологотках або купувати нові. Викинути тісто і замовити суші або спробувати зробити інше. Подивитися фільм наодинці або піти в кафе з друзями. Відпускати чи боротися.

Розкішне життя – це жити за своїми правилами. Йди до своєї цілі. Не шукайте виправдань. Не будьте комфортними. Не робіть виправдань за свій вибір, свої мрії, свої інтереси.