Перейти до вмісту

Що не варто розповідати друзям та знайомим

Не розповідайте друзям про чужі секрети

Не можна говорити про чужі плітки і секрети. Пліткувати не тільки непристойно, але це ще й невдячна справа. У підсумку це може обернутися проти самого джерела. А ще не варто лізти у чужі справи, особливо сімейні.

Не можна розповідати друзям про минулі відносини, щоб це не перетворилося на неприємності для вас

Обійти цю тему цілком і повністю не вдасться, та й не потрібно. Достатньо буде розповісти про те, що відносини були, але вони вже завершилися, а не постійно згадувати про них і міркувати на цю тему. Це було у минулому, а треба жити теперішнім. Можна поговорити одноразово, і закрити тему.

Не можна згадувати про минулі відносини і нагадувати про це вашому партнерові — це буде вважатися маніпуляцією. Людина буде постійно думати про це і жити у напрузі.

Читайте також  Казка про сварки

Не розповідайте про свої успіхи і доходи

Не можна розповідати друзям про свій прибуток. Відсутність його або навпаки — не дуже гарна тема для розмови. Людям не подобаються чужі успіхи або удачі. Чиєсь щастя у багатьох викликає не дуже гарні почуття. А поганий друг ще може вас обізвати хвальком і образитися.

Не можна розповідати про свої проблеми

Не думайте про те, що хтось вас зрозуміє і підтримає. Таким чином ви лише покажете своє невміння вирішувати різні проблеми, а це, своєю чергою, може означати, що ви невдаха.

Не розповідайте про свої сумніви

Якщо виникають будь-які сумніви з приводу виконання поставленого завдання, не варто про них розповідати оточуючим. Найкраще почати потроху його вирішувати, а якщо щось не буде вдаватися, то скажіть про це рідним або близьким друзям, щоб вони допомогли порадою.

Не розповідайте про свої плани

Найкраще уникати розмов про плани, тому що задумане може не здійснитися, навіть якщо мета була дуже близька.

Дві поради від Ошо

Перша порада

“Ніколи не кажіть своєму другові те, що б ви не сказали ворогові, тому що той, хто сьогодні є другом, може завтра стати ворогом”.

Друга порада

“Ніколи не кажіть нічого проти ворога, тому що завтра він може стати другом. Тоді вам буде дуже соромно”.