Що потрібно указати в резюме, щоб вас помітили

Для того, щоб зацікавити роботодавця,  обов’язково потрібно мати багаж знань, досвіду. Також важливо продемонструвати щось інше. Що саме? Про це розповімо.

Всі дотримуються тих самих порад щодо складання резюме:

вибрати правильний шрифт;
вирівняти поля з боків;
вказати освіту, вміння навички;
у хронологічному порядку перерахувати місця роботи;
розповісти про обов’язки;
вкластися в один лист А4.
Фахівці по кадрам зазначають, що нерідко з ними траплялося так, що вони відкривають резюме, а там все ідеально. І навіть причепитися ні до чого. Дотримані строго всі рекомендації. Але чомусь анкета не свідчить про те, що здобувач є професіоналом. А все тому, що немає важливого нюансу.

Чарівна приписка

Про що ж йдеться? Про конкретику. Просто скопіювати список обов’язків з інтернету — тут багато розуму не треба. Інша справа — додати кілька слів, які красномовно розкажуть про успіхи. Наприклад,   в багатьох резюме є фраза “займався продажами”. А в одній анкеті побачив наступне: “займався продажами і збільшив річне зростання на п’ятнадцять відсотків”. А це точно в яблучко. І відразу зрозуміло, що маємо справу з досвідченим, кваліфікованим фахівцем.

Читайте також: Головні хіти серед літніх штанів

Висновок

Висновок простий: щоб вразити рекрутера, необхідно уникати узагальнених фраз. Продемонструвати професіоналізм реально в тому разі, якщо ви вкажете конкретні факти, а ще краще — підкріплені цифрами. Тоді список ваших досягнень виглядатиме набагато значніше і викличе більше довіри.

Тож поменше прикметників і характеристик своєї особистості і побільше інформації, яка б все сказала за вас.