Для того, щоб зацікавити роботодавця, обов’язково потрібно мати багаж знань, досвіду. Також важливо продемонструвати щось інше. Що саме? Про це розповімо.
Всі дотримуються тих самих порад щодо складання резюме:
вибрати правильний шрифт;
вирівняти поля з боків;
вказати освіту, вміння навички;
у хронологічному порядку перерахувати місця роботи;
розповісти про обов’язки;
вкластися в один лист А4.
Фахівці по кадрам зазначають, що нерідко з ними траплялося так, що вони відкривають резюме, а там все ідеально. І навіть причепитися ні до чого. Дотримані строго всі рекомендації. Але чомусь анкета не свідчить про те, що здобувач є професіоналом. А все тому, що немає важливого нюансу.
Чарівна приписка
Про що ж йдеться? Про конкретику. Просто скопіювати список обов’язків з інтернету — тут багато розуму не треба. Інша справа — додати кілька слів, які красномовно розкажуть про успіхи. Наприклад, в багатьох резюме є фраза “займався продажами”. А в одній анкеті побачив наступне: “займався продажами і збільшив річне зростання на п’ятнадцять відсотків”. А це точно в яблучко. І відразу зрозуміло, що маємо справу з досвідченим, кваліфікованим фахівцем.
Читайте також: Головні хіти серед літніх штанів
Висновок
Висновок простий: щоб вразити рекрутера, необхідно уникати узагальнених фраз. Продемонструвати професіоналізм реально в тому разі, якщо ви вкажете конкретні факти, а ще краще — підкріплені цифрами. Тоді список ваших досягнень виглядатиме набагато значніше і викличе більше довіри.
Тож поменше прикметників і характеристик своєї особистості і побільше інформації, яка б все сказала за вас.