Що потрібно їсти після зими

Щоб перезавантажити тіло до весни, просто додайте в свій раціон правильні продукти — їжу, яка прискорює ваш метаболізм, підвищує рівень енергії. Ці суперпродукти, схвалені експертами, — відмінний початок підготовки до весни.

Листова зелень

Шпинат, капуста, рукола петрушка, багаті потужними антиоксидантами, які можуть виводити шкідливі токсини з організму і запобігти негативному впливу вільних радикалів. Антиоксиданти діють як крихітні супергерої, які зв’язуються з вільними радикалами і “деактивують” їх. А ще листова зелень містить вітамін С і бета-каротин, які допомагають омолодити волосся і клітини шкіри, які, можливо, постраждали від холодних зимових вітрів. Вітамін С також допомагає виробляти колаген, ключовий компонент красивої шкіри і міцних суглобів.

Часник

Часник, ідеальний продукт для детоксикації, підтримує ферменти і процеси печінки, важливі для режиму природного очищення організму. Він не лише є найбільш ефективним протимікробним засобом (з майже 40 різними протигрибковими, бактеріальними, паразитарними і вірусними агентами), але і містить велику кількість вітаміну С, який підвищує імунітет і підтримує функцію печінки.

Читайте також: Як правильно садити томати в пляшці

Лляне насіння

Кожна столова ложка меленого лляного насіння містить близько 1,8 грама рослинних омега-3 жирних кислот, важливих для боротьби із запаленнями. Воно також містить як розчинну, так і нерозчинну клітковину, яка може допомогти знизити рівень холестерину, запобігти порушенню роботи кишечника і вивести токсини з організму. Також лляне насіння покращує рівень цукру в крові і пригнічує апетит.

Яйця

Крім білка, яйця містять всі дев’ять незамінних амінокислот, які допомагають відновлювати тканини і розщеплювати їжу. Яйця також містять сіркоорганічні сполуки, які допомагають боротися з вільними радикалами і нейтралізувати токсини в організмі.

Гранат

Всього пів склянки гранатових горіхів містить 3,5 грама клітковини і є чудовим способом поліпшити травлення і підвищити відчуття насичення. Цей суперфрукт також багатий поліфенолами — групою антиоксидантів, які допомагають прибирати пошкодження, викликані вільними радикалами, і боротися із запаленнями.