Перейти до вмісту

Що приховують чоловіки

Випадковий флірт на стороні

Сьогодні він випадково зустрівся поглядом з симпатичною незнайомкою, вчора зробив комплімент колезі про те, яка вона красива. Про таке він точно не буде розповідати своїй коханій жінці.

Ви не така красива, якою він вас називає

Так буває не завжди, але досить часто. Чоловіки говорять своїм жінкам те, що вони хочуть почути. Якщо друга половинка посилено худне, він скаже “Ти струнка”, а на питання “Я молодо виглядаю?” — ви завжди почуєте “Так”. Йому просто нема чого говорити правду, адже жінку це точно засмутить.

Страх

Чоловіки ненавидять говорити про свої страхи і всіляко намагаються їх приховати. Згідно з опитуваннями, безліч чоловіків бояться темряви, висоти, швидкості або замкнутих просторів. Цей список може тривати нескінченно. Але ваш супутник ніколи не зізнається в тому, що боїться того, чого не боїтеся ви.

Ревнощі

Величезна кількість чоловіків може себе тримати в руках і не говорити про свої ревнощі і підозри. Якщо ваш супутник нічого не говорить вам з приводу нового чоловіка-колеги, це не означає, що він не думає про нього як про суперника.

Рівень зарплати

Згідно з опитуваннями, приблизно 40% чоловіків істотно занижує свій справжній дохід. Хтось робить це просто для безпеки, а комусь хочеться мати можливість позалицятися за жінкою на стороні.

Радість від вашої ініціативності

Якщо ви самі питаєте його про те, коли і де зустрінетеся в наступний раз, або самі починаєте розмову, яку він почати боїться, це його дуже радує. Само собою, він про це вам не скаже, тому що не хоче виглядати слабким.

Читайте також Навіщо він лаявся? Навіщо економив на дрібницях?

Кількість колишніх партнерок

Він говорить про багатьох спокушених жінок, хоча насправді у нього їх було менше, ніж пальців на одній руці. Чоловіки люблять перебільшувати і прикрашати факти.