Перейти до вмісту

Що робить жінку магнетично привабливою

*Жіночність

Перша ознака привабливої жінки, – це жіночність. І хоча це видається банально й само собою зрозуміло, озирніться навколо. Скільки по-справжньому жіночних жінок ви бачите?

Жіночність – це не брендовий одяг, який ви носите, не косметика, якою ви фарбуєтеся, і не престижність салону, в який ви ходите.

Адже навіть у джинсах з кросівками та з пучком на голові можна залишатися неймовірно жіночною. Жіночність – це особливе відчуття своєї жіночої місії та енергії, це щоденний заряд доброти та лагідності, який ви даруєте світу та всім людям навколо себе.

 

*Елегантність

Приваблива жінка доглядає за собою перш за все заради себе самої. Не для того, щоб вразити чоловіків чи викликати заздрість у жінок.

Така жінка відчуває гармонію та внутрішнє задоволення від того, наскільки привабливою є її фігура і наскільки вдало підібраний її гардероб.

І, можливо, параметри такої жінки будуть далекими від ідеальних, а на одязі не красуватиметься бірка відомої марки, важливо те, що сама вона почувається королевою.

 

* Упевненість

Слова, жести і навіть хода такої жінки видає в ній стовідсоткову впевненість.

Додайте сюди високо підняту голову, випрямлену осанку, променистий погляд та доброзичливу усмішку, – і ви побачите, як всі чоловічі голови повернуться їй услід.

Упевненість в собі – це фундамент для благополуччя. Коли жінка бере на себе відповідальність за своє життя і не перекладає її на плечі інших, тоді у неї за спиною виростають крила, а все її єство випромінює щастя і позитив.

 

Читайте також:  Скажи це чоловікові якщо хочеш щасливу сім’ю

 

* Пристрасть

Бути щиро закоханою у життя і пристрасно віддавати себе світу – ще одна особливість магнетично привабливої жінки. Усе, що вона робить – це з повною віддачею: чи садить квіти, готує улюблений борщ, малює картини, пише поезію, грається з дитиною чи спілкується з чоловіком.

Для такої жінки немає півтонів, її життя наповнене насиченими барвами.

 

*Доброта

Така рідкісна у сучасному світі й така бажана риса, як доброта, – видає справжню жінку. Творячи добро для інших, вона робить неоціненний вклад у свій власний саморозвиток. Для такої жінки іноді краще пожертвувати своїми справами й часом, якщо вона знає, що її добре слово, співчуття та вміння слухати допоможе комусь іншому.

Доброта розвиває в жінці сердечність та співчуття, саме ті душевні «глибини», які ніколи не замінить жодна найкрасивіша зовнішність.

 

* Інтелект

Жіночий інтелект – найміцніша підвалина, на якій варто будувати стосунки з чоловіком. Звісно, перш за все чоловік зверне увагу на зовнішність жінки, її жіночність та елегантність. У спілкуванні він оцінить її упевненість, пристрасть та амбіційність.

Однак найтриваліші та найміцніші стосунки ґрунтуватимуться на єднанні душ та інтелектів. Пристрасть із часом погасне, як великий вогонь, а вміння любити, розуміти й підтримувати одне одного грітиме довгими роками, як теплий жар.