Перейти до вмісту

Що таке – щастя?

Більша частина людей думає, що щастя – в грошах і досягненнях. Також є такі люди для яких статус та велика кількість на карті банківській теж є щастям.

Є інший сорт людей, які думають, що щастя це – мати велику квартиру, машину та двічі на рік відпочивати на морі і для них це досить нормально.

Ще інші вважають, що щастя – це коли у тебе багато друзів, коли постійні події, вечірки. Часті подорожі з ними та зустрічі.

І майже ніхто не правий, бо все вищеописане – не більше ніж інструменти.

У мене є досить хороший друг один, мультимільйонер. Зовсім недавно він дзвонив мені, щоб я йому порадив, чи брати йому мармурову дошку за триста євро.

  • Подобається? Бери. Хіба вона варта таких грошей?

Читайте також: Прості речі через, які варто жити

До чого я це все, а до того, що можна мати купу грошей, але не отримувати ніякого щастя від них. Ви можете мати родину, хорошу роботу, але ви не будете відчувати тепла від родини і задоволення від улюбленої справи. Хіба ми можемо назвати це щастям.

Щастя – це не планка, до якої ви стараєтеся досягти і роки страждання на це ідуть.

Щастя не в грошах, не в кар’єрі і подорожах, не в дружбі та роботі, а в тому як ви живете зараз.

Щастя – це коли ранком прокидаєтеся і вам просто добре. Ви сідаєте снідати і для вас це щастя. Коли ви приходите додому і вас зустрічають діти і ви цьому раді. Або ж їдете на роботу і від цього отримуєте задоволення навіть не в своєму авто а в трамваї. Щастя це – ви і ваша душа!