Перейти до вмісту

Що тут ще скажеш! От вона – справжня жіноча хитрість…

Цю історію я ненароком почула  в одному з магазинів жіночого одягу. Між собою розмовляли продавчині:

– Ото одна пані мене нещодавно здивувала! Коли вона вперше завітала до нас, я відразу її запримітила. Жінка прийшла не сама, а з коханцем. Такий нічогенький, кремезної статури. Чого я так вирішила? Бо обоє постійно жартували, торкалися один одного наче ненароком. Вона час від часу щось ніжно шепотіла йому на вушко, а він дивився на неї, як кіт на сало. До того ж, були без обручок. Привела, певно, щоби їй подарунок до свята купив: вибирали плаття. О! Він ще їй у примірочній допомагав одягнути чи роздягнутися. Ну, ти сама розумієш… Так-от, вибрала жіночка гарненьку сукеночку – і пасувала їй (фігура в неї гарна), і за ціною недешеве. Он, одне таке плаття ще залишилося. Чоловік так чемненько розплатився карткою, і вони пішли собі задоволені.

Читайте також Я завжди думала що всі розповіді про свекрух вигадка, поки не відчула сама.Просто живу не помічаючи блискавок у мою сторону.

І все б нічого, якби наступного дня, уявляєш, ця жіночка не прийшла знову, правда, вже, як я зрозуміла, з чоловіком і знову вибирали плаття. Обоє з обручками, ніяких там хі-хі-ха-ха. Він терпляче чекав, поки його благовірна приміряла сукню. Теж, певно, хотів їй зробити подарунок. Ти не повіриш, але вона знову взяла точнісінько таке плаття. Скажеш – дурепа! І я така само відразу подумала. Але це був ще не кінець. Наступного дня жінка повернулася, тільки вже сама, аби… здати плаття. Звичайно, я повернула їй гроші. Тільки от не втрималася і тихенько перепитала, навіщо вона це зробила. Могла ж різні подарунки підібрати. Знаєш, що жінка відповіла? «Тепер і чоловік не запитає, звідки в мене взялося плаття, і коханець буде задоволений, що зробив мені подарунок. А я ще й гроші маю на власні витребеньки…» Ти зрозуміла?!

Що тут ще скажеш! От вона – справжня жіноча мудрість…