Перейти до вмісту

Що у вашому житті означає розкіш? Поради, які змінять ваше бачення

Що для вас розкіш? Якщо ви думаєте, що це ресторани, одяг, чи гарний одяг то зовсім ні. Справжня розкіш – це жити так, і робити те від чого тобі добре та зручно. Любити та бути любимою, носити зручний одяг, їсти їжу яка смакує, дружити з людьми з якими тепло та комфортно.

Розкішне життя – це коли мама приготувала для тебе смачний пиріг з вишень , який ти так любиш, це річ яку подарував тобі брат чи сестра, чиста квартира та достаток в ній, та обійми коханої людини. Розкіш це те життя, яке ти вибрала сама.

Читайте також: Зізнання жінки до чоловіка. Шлюб я прожила нещасною. Жінки не повторюйте мої помилки

Іноді не все іде, як ми хочемо наприклад: вас зрадили друзі чи кохана людина вас обманула, або на роботі не гаразди та це не є проблема. Якщо у тебе щось не виходить, це ніяк не впливає на твою цінність. Це означає, що просто зараз все йде не так, як ти хочеш.

Розкішне життя – це мати право вибору, ви можете ходити в старому взутті або іти і шукати кращий заробіток для того, щоб краще виглядати, готувати дома вечерю або ж замовити в ресторані. Все в ваших руках. Розкішне життя – це жити так як хочеться тобі, іти до своїх цілей, жити за правилами тільки своїх, не підлаштовуватися під когось та не бути залежними від когось. І говорити: Мені це можна. І я на це заслуговую!!!