Перейти до вмісту

Що варто виключити з свого раціону харчування.

Експерти зі  здорового харчування радять: для того, щоб продовжити молодість, бажано назовсім виключити наступні продукти зі свого раціону.

Білий хліб.

Фахівці рекомендують відмовитися від білого хліба, адже речовини, що містяться в ньому, прискорюють процеси старіння і провокують хронічні хвороби. Любителям здоби радять замінити білий на хліб з пророщеного зерна. Він багатий антиоксидантами і в нього не додають цукор.

Цукор.

Білий цукор займає друге місце в списку, адже він сприяє руйнуванню колагену, який відповідає за пружність шкірних покривів. Запам’ятайте: надмірне споживання білого цукру прискорює процеси старіння.

Трансжири і маргарин.

Ці продукти провокують не лише появу зморшок, але і захворювання серця і судин, набір зайвої ваги і навіть онкологічні захворювання.

Їжа, приготовлена у фритюрі.

Смажені у фритюрі продукти, наприклад чипси, або картопля фрі. Такі продукти вбирають в себе неймовірну кількість трансжирів, а також вільні радикали. Смажене вкрай негативно позначається на шкірі.

Читайте також: Яких рис характеру варто позбутися.

Молочні продукти.

Багато хто досі сперечаються про шкоду молока і молочних продуктів. Хтось радить вживати “молочку”, а хтось вважає, що через вміст в молоці антибіотиків і гормонів цей продукт негативно позначається на здоров’ї і красі.