Здоров'я

Що відбувається з нашим організмом при вживанні чорного шоколаду

Чорний шоколад як усім відомо є корисний. Та не всім відомо, в нашому організмі є певні кишкові бактерії, які перетворюють шоколад в протизапальні сполуки.

Ці бактерії позитивно впливають на наш організм, також дуже добре на серцеву систему.

Джон Фінлі проводиш дослідження впливу шоколаду на організм.

Взяли на дослідження три види какао-порошку, які найчастіше вживають люди, щоб дізнатися як він впливає на травний тракт. Як тільки ці з’єднання, що не засвоїлися були піддані анаеробній ферментації кишковими бактеріями.

Один з дослідників розповів «На разі нам відомо, що в кишечнику існують два види бактерій: хороші і погані. Біфідобактерії і молочнокислі бактерії це – хороші вони взаємодіють з шоколадом. Якщо ви вживаєте чорний шоколад, ці бактерії ферментують та ростуть виробляючи при цьому протизапальні сполуки ».

Читайте також: Вчинки, які зроблять ваших дітей щасливішими

Фінлі наголошує, що какао-порошок має в собі багато сполук антиоксидантів, таких як катехін і епікатехін, та малу кількість харчових волокон. Вони на жаль погано засвоюються, але коли вони досягають товстої кишки, бактерії роблять все самостійно.

Волокно ферментує, а великі поліфенольні полімери розпадаються на більш дрібні, які легко засвоюються. Ці дрібні полімери і мають протизапальну активність.

Коли відбувається процес засвоєння в організмі тоді зменшується запалення в серцево-судинних тканинах, і таким чином знижуються інсульти говорить лікар Фінлі.

Також чорний шоколад знижує рівень холестерину та артеріального тиску та позитивно впливає на роботу мозку. Так, що є відмінний привід запастися смачним ліками і внести смачний внесок в своє здоров’я.