Перейти до вмісту

Що відлякує статусних чоловіків в жінках

Неохайний  зовнішній вигляд

Успішному чоловікові не хочеться виглядати ніяково поряд з жінкою, яка виглядає дивно або недоглянуто. Якщо на побачення прийти в чомусь надмірно «домашньому» або дуже вульгарному, то успішний чоловік не запросить на другу зустріч.

Психологи і експерти в області відносин настійно радять жінкам не одягатися занадто відверто. Багаті чоловіки в більшості своїй розумні і кмітливі, тому відразу зрозуміють, що їх намагаються спокусити, а не просто дізнатися ближче.

Успішні чоловіки запрошують жінку в ресторан або театр, де немає місця дешевому зовнішньому вигляду, глибокому декольте, міні-сукням і спідницям. Важливо пам’ятати, що багатих чоловіків дратує вульгарність і інфантильність в зовнішності жінки.

 

Надмірно яскравий макіяж

Продовжуємо тему зовнішності. Багаті чоловіки ненавидять, коли жінка виглядає немов новорічна ялинка. Різнобарвні тіні, потужно підведені очі, яскраво-червона помада. Зрозуміло, комусь це може сподобатися, але в 90% випадків це не призведе до успішного побачення або знайомства.

Багатий і успішний чоловік хоче бачити мінімум макіяжу на обличчі супутниці. Кращий макіяж — омолоджуючий, класичний. Як і в одязі, не варто робити його занадто вульгарним. Опитування показують, що статусні чоловіки дуже не люблять штучні вії і намальовані брови.

 

Читайте також: Основна причина конфліктів у відносинах «свекруха-невістка»

 

Неохайний манікюр

Успішні чоловіки вкрай спостережливі. Вони не розбираються в трендах і моді, але їм дуже важливо, щоб ноги і руки жінки були доглянутими. Це говорить у першу чергу про те, що жінка займається собою.

Сукня може бути недорогою, однак головне, щоб руки були чистими і приємними. Інша ситуація — коли нігті виглядають як все та ж новорічна ялинка, а їх довжина просто величезна. Багаті чоловіки думають, що це прояв низького рівня інтелекту.

 

Відсутність грамотності

Зараз 21 століття — багато людей спілкуються віддалено. Навіть багаті чоловіки часом страждають від неграмотності. У соціальних мережах такому чоловікові краще писати максимально грамотно.

Те ж саме поширюється і на звичайну розмову тет-а-тет. Щоб успішні чоловіки не бігли від жінки, їй потрібно позбавлятися від сільської говірки і слів-паразитів. Статусних чоловіків дратує убогий словниковий запас у жінки і відсутність банальної грамотності. Також варто уникати грубості, фамільярності.