Перейти до вмісту

Що відомо про 17-річного позашлюбного сина Лукашенка

Кожен диктатор приречений правити вічно, але у випадку з Олександром Лукашенком він, вочевидь, вирішив замінити себе сином Миколою і активно зрощує наступника у найкращих традиціях свого диктаторського світу.

Микола Лукашенко — один із найзагадковіших персонажів Білорусі, а за рівнем секретності його життя можна порівняти хіба що з доньками Володимира Путіна, про яких теж ніхто нічого до пуття не знає.

Народився Коля 31 серпня 2004 року, але хто є матір’ю хлопця, звісно ж, таємниця. Існує версія, що його мамою є Ірина Абельська – колишня особиста лікарка Лукашенка та донька міністерки охорони здоров’я Білорусі Людмили Постоялко. Після пологів дитину від неї забрали. Чи спілкується Коля з матір’ю – невідомо, але після того, як 2007 року Постоялко померла, Ірину звільнили з посади головної лікарки Республіканської лікарні Управління справами президента, і сам Лукашенко негативно висловлювався про її роботу. Ірина довго не могла влаштуватися на роботу, допоки її не взяли лікарем у відділення ультразвукової діагностики Мінського міського діагностичного центру. 2009 року жінка знову стала головною лікаркою клініки Управління справами президента. Про Миколу вона ніколи не говорить, якщо з’являється на публічних заходах, то із сином не буває, не спілкується і ніколи з ним не сидить поруч.

Коля ж вперше вийшов на публіку 2008 року, коли йому було майже чотири роки. Дитина стала вдалим піарходом диктатора, а ідею зробити образ білоруського “батьки” образом білоруського “тата”, доброго і дбайливого, підкинув Лукашенкові відомий британський піарник Тімоті Белл.

Таким чином, Коля відвідав із батьком республіканський суботник на будмайданчику “Мінськ-Арени”, але що за дитина була з президентом, тоді ніхто не знав. Лише згодом Лукашенко зізнався, що хлопчик – його третій син. Народження Колі білоруські ЗМІ завжди оминали, адже за фактом Лукашенко не розлучався зі своєю дружиною Галиною, від якої він уже має двох синів.

Після своєї появи на публіці 2008 року Коля став невід’ємною частиною образу Лукашенка, адже дитину він тягає із собою практично завжди та скрізь. Коля зустрічався з Путіним, Обамою, Папою Римським та лідерами інших країн, їздить із батьком у закордонні поїздки, відвідує різноманітні заходи, серед яких і військові.

Читайте також Харків знову опинився в зоні досяжності ствольної артилерії супротивника

Повноцінно до школи Коля ніколи не ходив, хоча на білоруському ТБ і показували ролик, як хлопчик іде до першого класу Острошицько-Городоцької середньої школи. Насправді вчителі займалися з ним вдома. Відомо, що Микола володіє англійською мовою, а також нібито вчить іспанську та займається спортом.

Щодо захоплень та психіки молодика, у багатьох ці два пункти завжди викликали багато запитань, адже дитина повинна відвідувати садочок, а не їздити з батьком на політичні зустрічі та носити військову форму. Також на дивакуватість у вихованні вказувала й улюблена іграшка, яку в дитинстві Коля скрізь тягав із собою — чи то золотий, чи то позолочений пістолет, який йому особисто подарував колишній президент Росії Дмитро Медведєв.

Серед “іграшок” сина президента Білорусі також були екзотичні тварини, справжня зброя (це при тому, що він ще неповнолітній) та дорогий алкоголь. Коля неодноразово з’являвся з автоматом у руках та у повному екіпіруванні на публіці.

А ось те, що молодший син є улюбленцем Лукашенка – незаперечний факт. Білоруський диктатор явно готує собі спадкоємця, адже двох інших синів він ніколи з собою нікуди не брав, хоча на всіх заходах усередині країни вони присутні. Також є відео, на якому Коля показує старшим братам, де саме вони мають стояти, коли їхній батько заходить до зали.