Перейти до вмісту

Що ж мені робити далі? Просто пробачити й закрити очі, але, можливо, і немає що пробачати.

Ми з дружиною виховали двох дітей, зараз вони вже дорослі, кожен живе своїм життям: син одружився і будує кар’єру в Києві, а донька вступила до ВНЗ і навчається там на третьому курсі. Настали вихідні! Обожнюю залишатися наодинці. Жінка пішла на шопінг з подругою, а я насолоджуюся тишиною.

Прокинувся, полежав ще декілька хвилин, потім пішов в душ, поснідав, як раптом пролунав дзвінок у вхідні двері. Я відчинив, а переді мною стояв високий огрядний чоловік. Зміряв мене поглядом і запитує:

– Анастасія Петрівна тут проживає? Я не помилився?

– Так, все правильно. А щось трапилося? Просто вона пішла в магазин.

– Та нічого страшного не сталося, але маю до вас одну справу. Якраз чудово, що її немає вдома, якраз в бабусі, напевно.

Читайте також Чоловік Bиcтавив мене на вулицю без гроша в кишені.

Тоді мені вже стало цікаво, бо про бабусю вона мені нічого не розповідала.

– Проходьте в квартиру, – усміхнувся я.

Чоловік увійшов і я одразу запропонував йому кави. Той відмовився, лише споглядав на мене насторожливо. Щось я не зрозумів, що саме йому не подобається.

 

– Ви повинні розлучитися з Настею, гляньте на себе, на свій зовнішній вигляд. Така жінка заслуговує кращого. Взагалі вона вас не кохає, просто живе, бо так треба.

– Не розумію, про що ви натякаєте, чим це я вам не подобаюся?

– Вам же уже 55 років, як і їй. Але гляньте, який у неї вигляд! Вона просто чарівна, а ви – так нічого і не досягли в своєму житті. Нічого не вартий.

– Взагалі, хто ви такий? І чому прийшли в мій дім?

Далі історія цього чоловіка мене вразила. Він став розповідати про те, що працює на фірмі разом з моєю Настею. Декілька років тому у них був роман, але дружина поставила крапку в стосунках через сім’ю, ніби то вона не може покинути мене. Чоловік закохався у мою дружину і прийшов вимагати від мене розлучення. Запропонував навіть солідну суму.

Я розлючений випхав його за поріг квартири, а потім хотів все обдумати. Мені взагалі не вірилося, що моя дружина на таке здатна. І декілька років тому я дуже хворів, вона завжди була поруч, доглядала за мною, коли ж вони б встигла ще зраджувати?

Згодом повернулася моя дружина, а я не знав, як з нею поводитися.

– Привіт, моя рідна! Як покупки?

Дружина зробила кілька примірок і показала нові сукні. Вона раділа, як дитина, а я просто мовчки спостерігав. Я не знаю, що робити далі. Я дуже кохаю свою дружину і боюся втратити її. Якщо вона дійсно кохає того чоловіка, то після відвертої розмови жінка точно покине мене. А з іншого боку, я не можу продовжувати стосунки в здогадках.

Що ж мені робити далі? Просто пробачити й закрити очі, але, можливо, і немає що пробачати.