Шопінг у період розпродажів

У самому розпалі сезон літніх розпродажів, що так і манять, або як не відкрити електронного листа з пропозицією купити вигідно чергову обновку онлайн. Розповідаємо, як уникнути  необдуманих витрат, а придбати дійсно потрібні речі.

Проаналізуйте ваш гардероб

Перед тим, як відправитися на шопінг  або зробити онлайн замовлення, подивіться які речі у вас вже є, раптом про якісь ви зовсім забули. Потім подумайте, чого вам не вистачає. Так буде набагато простіше шукати на розпродажі щось конкретне.

Складіть список бажань

Якщо йдеться про покупки в інтернет-магазинах, то найпростіше заздалегідь (ще до початку розпродажів) відкласти в розділ «Вибране» те, що ви б хотіли згодом придбати. Або помітити вподобані речі на сайті бренду, ознайомитися з асортиментом, а піти купити їх вже в офлайн магазин з можливістю примірки, так погляд не буде розбігатися, ви заощадите час і гроші.

Уникайте імпульсивних покупок

Іноді буває неймовірно складно пройти повз строкату сукню  чи туфлі на запаморочливій шпильці. Побачили в крамниці або на сайті саме таку — видихніть і йдіть пити каву. А в цей час обміркуйте, чи є у вашому гардеробі речі, з якими ви потім зможете поєднувати цей «гормональний збій». Або вам доведеться під них купувати ще якісь речі, щоб носити їх разом.

Не купуйте гостро трендові речі

Такі речі легко впізнати, в них ходить кожен другий, їх виробляють як в люксовому сегменті, так і в мас маркеті. Це можуть бути модні кольори, фасони, принти. Купувати такі речі на розпродажі наприкінці сезону не виправдано, тому як в новому сезоні вони можуть бути просто не актуальні .

Перевіряйте обсяг знижки

Не секрет, що магазини користуються ажіотажем, пов’язаним з розпродажами, і іноді пропонують на вибіркові позиції не такі вже й великі знижки, які вони заявляють. Тобто на якісь речі знижки можуть доходити до 70%, а на якісь всього 10-15%.

Читайте також: Міжнародний день торта, традиції та рецепти

Не купуйте багато речей на наступний сезон

Іноді ми думаємо, що зараз можна вигідно купити речі на майбутній рік або літо. Сезон настане, а ми у всеозброєнні його зустрінемо. Але найімовірніше, через рік вам вже захочеться зовсім іншого (за формою, кольором або силуетом) або ви змінитеся в параметрах (схуднете/наберете вагу), а ці куплені із запасом речі так і залишаться висіти у вашому гардеробі .

Купуйте на розпродажах позасезонні речі або ті, які ідеально вписуються в ваш характерний стиль. І головне правило: якщо сумніваєтеся — не купуйте!