Перейти до вмісту

Швидко одружуватися, а потім шкодувати: яким знакам зодіаку властиво

Укласти шлюб – не мрія, а ціль для багатьох людей. Індивіди спілкуються з особами протилежної статі, шукають того, хто імпонує їм, будують із цією людиною стосунки, а потім уже думають про створення сім’ї.

Такий підхід розумний та грамотний, допомагає уникнути багатьох помилок, розчарування. Але тільки не всі є його прихильниками.

Є особи, які одружуються практично відразу після початку роману, а потім шкодують про це. Народжуються вони під кількома знаками зодіаку.

Овен

Імпульсивність притаманна всім людям цього сузір’я. Овни можуть ухвалити рішення створити сім’ю поспіхом, можуть навіть не попередити рідних про те, що вони одружуються.

На початку спільного життя з партнером все йтиме добре. Але з часом з’ясується, що інтересів спільних та цілей у Овнів та коханого не так багато, що разом їм просто нема чого робити.

Це змусить представників знаку пошкодувати про вчинене.

Близнюки

Самотність лякає представників цього зодіакального сузір’я, тому вони прагнуть знайти собі пару. Близнюки рішучі та імпульсивні, вони швидко організують весілля, одружаться.

Але тільки жити з обранцем довго вони не захочуть. Справа в тому, що постійними Близнюки не є, їм потрібні зміни. Ці особи будуть неспокійними, шукатимуть пригоди на боці, коли нудьгують у шлюбі.

Жаліти про своє рішення стати сімейними людьми Близнюки точно будуть.

Терези

 

Читайте також: Чим вигоряння відрізняється від простого стресу

 

 

Коли вони усвідомлюють, що люблять, Терези втрачають голову. Представники знаку будуть готові відразу ж одружуватися, не перевіривши свої почуття.

Поспішний шлюб навряд чи буде щасливим для Терезів. Ці індивіди завжди у всьому сумніваються, що неспроможні прийняти остаточне рішення. У сімейному житті їм не буде комфортно, оскільки вони завжди повертатимуться до думки, що в минулому вони припустилися помилки.

Риби

Жити у вигаданому світі – усвідомлений вибір представників сузір’я. Риби постійно витають у хмарах, мають ілюзії. Вони полягатимуть у нещасливих стосунках багато разів, страждатимуть від цього.

Якщо на заваді Риб з’явиться гідний партнер, то вони не відпустять його, зроблять усе, щоб залишитися з ним поряд. Представники знака одружаться, про що, найімовірніше, пошкодують. Справа в тому, що біль минулого не можна заглушити новими стосунками.

Його можна лише опрацювати.

Спонтанність – якість не така погана, але тільки не у випадку людей наведених знаків. Саме через неї вони страждають, стають нещасними в особистому житті.