Перейти до вмісту

Сім’ю я зберегла і все завдяки своїй свекрусі, якби не вона, я залишилася б сама. Дякую їй за все безмежно.

Із своїм чоловіком ми одружилися ще дуже молодими. Після весілля оселилися у двокімнатній квартирі, яку нам дала свекруха. До речі, свекруха ставилася до мене як до рідної доньки, я навіть не очікувала такого хорошого ставлення.

Через рік післяодруження в нас з’явився хлопчик, а ще через два роки дівчинка. Було складно справлятися, якби не свекруха, я не знаю як би я впоралась. Чоловік багато часу проводив на роботі, я виховувала дітей, у всьому намагалася бути доброю господинею. Я смачно годувала сім’ю, чисто прибирала в нашій квартирі.

Як тільки я вийшла з декрету, то одразу пішла на роботу. Я працювала в дитячому садочку, нянею. Зарплата хоч і невелика, але ж для сімейного бюджету це мій внесок. Я так сильно заощаджувала гроші, що ніколи собі нічого не купляла. Ані одягу нового, ані косметики. Про салони краси, мова взагалі не йшла.

Читайте також: З часом я зрозумів багато речей

Результатом того, що я зовсім перестала приділяти собі увагу, я дізналася, що чоловік мені зраджує. Він наполягав на розлучення і обіцяв розділити квартиру, залишивши мені однокімнатну. Я дуже сильно плакала, на той час незнала, що мені робити. Якби не моя свекруха, яка вирішила цю ситуацію по-іншому. Вона буквально взяла мене за руку і повела по магазинах. Я купила косметику, змінила свій гардероб, відвідала салон краси і навіть сама собі сподобалась.

Чоловік, побачивши всі зміни, які відбулися зі мною, почав знову звертати на мене увагу, мені здалося, що він заново в мене закохався. Сім’ю я зберегла і все завдяки своїй свекрусі, якби не вона, я залишилася б сама. Дякую їй за все безмежно.