Перейти до вмісту

Слава Дьомін розповів, як на початку viйни написав Ані Лорак і як вона відреагувала на це

Український ведучий Слава Дьомін розповів, як спочатку агресії рф проти України намагався достукатися до співачки Ані Лорак.

До речі, знаменитість, яка має чимало російських шанувальників, вирішила мовчати про viйну. Слава ж намагався змінити думку Лорак, щоб вона почала підтримувати Україну та розповідала про те, що творять на українських землях окупанти.

Він написав співачці, що настав час вибирати: гроші і кар’єра або ж рідна країна.

“Я бачив, що вона зовсім не підтримала Україну. Було одне повідомлення – ці нейтральні картинки, під якими написано “миру мир” – це трохи х*йня, чесно. Я їй написав: “Час вибирати – гроші і кар’єра чи твоя країна, де ти виросла і про яку ти говорила, що дуже її любиш”, – розповів Дьомін Аліні Доротюк.

Як зазначається, реакція співачки виявилася очікуваною. Вона прочитала повідомлення і не відповіла. Ані Лорак не змінила своєї думки і продовжила і далі мовчати про жахливу viйну, яка розв’язала РФ.

Дьомін зазначив, що такі “патріоти” як Ані Лорак, Регіна Тодоренко і таке інше більше не приїдуть в Україну. Дорога до рідної країни їм закрита.